Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi értelme válaszolni GYIK-on...

Mi értelme válaszolni GYIK-on ha meg sem köszönik?

Figyelt kérdés
Még az is lehet, hogy felteszi a kérdést és meg sem nézni később a választ...? Nem várom el, hogy kiírják: "köszönöm". De legalább pontoznának! Akár negatívan akár pozitívan.
2012. nov. 20. 10:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Sunrise jeleskedik ebben, sose képes megköszönni semmit.
2012. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki az de tömegével vannak az oldalon akik szintén tesznek a válaszokra.
2012. nov. 20. 11:27
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Igen, vannak ilyen kérdezők. De ilyenkor gondolj arra, hogy másoknak is válaszolsz, akik esetleg csak rákeresnek a kérdésre, és a te válaszodat olvassák. :)
2012. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek de nem a majdani rákeresőknek írtam meg a választ hanem célzottan a kérdés feltevőjének. Az ő számára szakítottam időt az enyémből. Persze ha a kérdésre adott válasz a későbbiekben mások számára is hasznos az természetesen jó érzéssel tölt el.
2012. nov. 20. 11:42
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
en szoktam eleg surun bongeszni masok kerdeseit, es pontozni is szoktam, bar a kerdezo neveben meg se koszonhettem meg..:) Amugy meg , azert mert nem koszoni meg , lehet, hogy halas a valaszert.
2012. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5/6-os! Neked külön megköszöntem! :) Leadtam a megfelelő szavazatot. Pont rólad és társaidról szól a kérdés...
2012. nov. 20. 11:48
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is jól esik, ha megköszönik a válaszomat, de talán sokan az answers.com, vagy más nagy kérdés-válasz oldal miatt nem reagálnak. Merthogy ott nem szokás, talán nem is lehet. Itt kicsit fórum jelleggel működik, lehet, hogy páran ezt nem is tudják, nem figyelik. :)


Sokan meg ilyen... nos... egyszerűek. :D

2012. nov. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem pont, hogy rólad és társaidról. 5 hozzászólásból 4 embernek nem köszöntél semmi. Akkor miről beszélünk?
2012. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Andizsuzsi ***** válasza:
31%
Ha nem köszönik meg, az hagyján. De ha még be is szólnak miatta! Nemrég itt egy kérdezőnek több városban a pontos időt kellett meghatároznia. Egy kérdező belinkelt neki egy táblázatot az időeltolódásokkal. Én ennek alapján az első várost levezettem neki. Aztán mindketten ki lettünk osztva, hogy nem azt kérte, hogy azt írjuk, számolja ki, és jól le is pontozott bennünket. Ennyit a segítségről:)
2012. nov. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megköszöntem. Neked is. Lásd pontozás. A feltett kérdést meg tanuld meg értelmezni...
2012. nov. 20. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!