Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi értelme válaszolni GYIK-on...

Mi értelme válaszolni GYIK-on ha meg sem köszönik?

Figyelt kérdés
Még az is lehet, hogy felteszi a kérdést és meg sem nézni később a választ...? Nem várom el, hogy kiírják: "köszönöm". De legalább pontoznának! Akár negatívan akár pozitívan.
2012. nov. 20. 10:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem itt teljesen rendben van, ahogy a kérdező reagált. Itt nem is szükséges külön mindenkinek köszöngetni, elég, ha látszik, hogy elolvasta a válaszokat és a válaszával értékelte. Inkább az a bántó kicsit, mikor nem is reagál, vagy bunkó módon reagál.
2012. nov. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
Ja, a másik, mikor valaki csak magát akarja igazolni, és csak egyféle választ fogad el. A többieket meg oltja, amiért nem a neki tetsző választ adták. :)
2012. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: így van! Köszönöm! :)
2012. nov. 20. 12:25
 14/19 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ne szülj gyereket. Ő se fogja megköszönni hogy felnevelted, mégis hálás lesz érte.
2012. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
12:38, viszont arra fogja nevelni, hogy ha kérdez, akkor megköszöni a választ. Ne keverjük a szezont a fazonnal. :D
2012. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem értelek. Hogy lehet párhuzamot vonni a gyereknevelés és egy teljesen más jellegű téma között!? A gyerekemtől nem is várom el, hogy megköszönje. Viszont példát mutatok neki azzal, hogy megtanítom az etikett alapjaira.
2012. nov. 20. 12:42
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan? Kamuzol? AáaÁA

2012. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Andizsuzsi, ez tényleg tipikus, annyira idegesítő az az arrogancia. Válaszolok neki legjobb tudásomnak megfelelően aztán ő meg kioszt mert nem azt a választ várta =D

Sőt másodszor is válaszolok, kedves stílusban és próbálom homályos elméjét tisztázni de ő még agresszívebb lesz. Ezekben durva elfojtások vannak.

Amúgy igaz az is amit egyik előző írt, hogy azért mert sok más helyen nem várják el a választ szóval ha valaki máshoz szokott akkor nem feltétlenül fogja érezni szükségét annak hogy itt is válaszoljon, de ez csak kis százalék.

A harmadik csoport az aki szeleburdi és simán elfelejti mert épp nem érzi szükségét, vagy nem tudom, szóval nem kell mindenkire kiakadni tényleg vannak szeleburdi alakok.

De a többség szerintem a negyedik csoport. A "csak" simán neveletlen vagy esetleg tiszteletlen aki nem tiszteli meg annyival sem a másikat.

Én konkrétan mindig nagyon örülök ha válaszolnak és mindig írok is választ azaz reagálok és megköszönöm, tehát nem tudom mit képzel sok ember, de nem bűn amit ők csinálnak tehát nem feltétlenül rosszindulatúak.

2013. febr. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha az esetleges köszönetért cserébe "szakítassz az idődből" akkor inkább felejtsd el az oldalt, és ne fecséreld az értékes idődet arra, hogy másoknak válaszolgass/segíts.

Ez ugyanolyan, mint a való életben: ha nem önzetlenül segítessz valakinek, hanem elvárnád hogy visszaadja, vagy legalább hálálkodjon egy sort, akkor inkább ne is segíts, mert az nagyon visszatetsző, mikor valaki ekkora lovon ül, mint te.

2014. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!