Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha más típusú vagyok mint a...

Ha más típusú vagyok mint a barátnőim normális hogy megromlott a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
3-an voltunk barátnők a gimiben. Az utóbbi 2 évben már nem is beszélek velük, de ők most is legjobb barátnők. Ők imádnak bulizni, iszogatni, nagy hangúak. Én egyik sem vagyok. Pl összehaverkodtak 1 sráccal aki szerintem egy tuskó, de ők bírják. (ilyen kigúnyolós, durvákat beszólogatós a srác, szolizik stb) és én utáltam. Majd jöttek az ő haverjai akik dettó u.a. és nem volt kedvem velük menni stb. Most meg már lett egy nagy társaságuk, én meg leszakadtam. Szerintem már utálnak engem, tuti hogy minden szrnak lehordanak azóta...
2012. nov. 28. 14:03
 1/5 A kérdező kommentje:

Még valami:

Az egyik lány 6 hónapot töltött egy világjáró hajón. És onnan is lett neki egy csomó barátnője, haverja. Eltelt a hazautazása óta 1 év, és még most is írogatnak egymásnak hogy "Hiányzol" gyere el meglátogatni stb. szóval ő mindenhol össze tud barátkozni egy csomó mindenkivel.


Hogy tud ilyen lenni?

2012. nov. 28. 14:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol velük? Ez csak felszínes barátság volt, meg gondolom jó voltál, ha éppen nem volt a másik csaj. Keress inkább hozzád illő barátokat, ne velük foglalkozz!
2012. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem voltál fontos,ennyi,tovább kell lépni.
2012. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogyan egyre inkább felnő az ember, kialakul neki egy értékrend. Mindenkinek más lesz fontos, máshogyan kezdi el építgetni az életét. Nekem is van 2 nagyon jó barátnőm, 10 éve ismerjük egymást, mindent meg tudunk beszélni, régebben állandó jelleggel együtt lógtunk. Amikor a tini korszakunkat éltük, buli, buli hátán, piálás, nem számított semmi. Aztán leérettségiztünk, egyetemre mentünk, lassan mindenki végez. Én ott tartok már, hogy van egy párkapcsolatom, a párommal tervezem a jövőmet, nyáron összeköltözés stb. A másik 2 barátnőm leragadt ott, hogy még mindig minden hétvégén buli, minden hétvégén más pasit visznek haza, és nem nagyon értik, hogy én miért csak havi 1-2x megyek el velük. Nekem már nem ez kell, nem hiányzik ez az életforma. Ettől függetlenül ugyanúgy beszélünk napi szinten, de én is érzem, hogy kezd átalakulni a viszony. Sajnos ez ilyen..van aki még 23-24 évesen is 16-nak hiszi magát, van aki pedig felnőtt fejjel vág bele a nagy betűs életbe..De ne aggódj, biztosan találkozol majd olyan beállítottságú emberekkel mint amilyen te is, és nem a pasizás, bulizás megbeszélése lesz a legfőbb témátok. :)


22/N


22/N

2012. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az érettségi vízválasztó. Onnantól a szabadság kihozza az emberekből a valódi énjüket, választanak egy utat, ez pedig azt eredményezi, hogy rájöttök: totál más beállítottságúak vagytok/lettetek. Van, aki innentől felnőttkorba lép, van, aki megragad a bulizós kamasz szinten. Természetes, hogy két totál ellentétes ember közt nem igazán lesz soha őszinte barátság, legalábbis szinte lehetetlen, hogy megértsék egymást.

18-tól fölfele eljön az idő, amikor a te "típusod" elkezd magára, és az élete építgetésére koncentrálni, ebbe pedig nem fér bele az az életfelfogás, amit a barátnőid képviselnek. Én azt mondom: örülj, hogy tisztában vagy vele ki vagy, és mit akarsz, nem szorulsz rá barátnőzésre-bulizásra. Ugyanis ez amolyan pótcselekvés, amíg az ember nem jön tisztába magával és nem találkozik a számításaival - legyen az egy férfi, egy munkahely, egy lakhely, vagy épp életstílus.

20L

2012. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!