Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamasz fiúk! Ti hogy viszonyul...

Kamasz fiúk! Ti hogy viszonyultok a szélsőséges ideológiákhoz?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek leginkább a szélsőjobbos nézetekről? Esetleg ti is szimpatizáltok velük, vagy éppen totálisan megvetitek azokat? A szüleitek mit szólnak hozzá?
2012. dec. 2. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én minimálisan kilógok a megkérdezettek életkorából, de az a véleményem, hogy minden ideológiának - lehet az szélsőséges is - mindig van 1 jó része illetve egy nagyon-nagyon rossz része. Sajnos sokan 1-et 1-et hypeolnak, hogy "úúú a náci/komcsi/libsi az de jó bezzeg a többi!"


Pedig egyik sem tökéletes... Nagyon nem. Főleg az nem tökéletes amelyik önmagát e színben tünteti fel: a neo-liberalizmus.

2012. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Nekem ehhez túl alacsony az értelmi szintem...
2012. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nehéz úgy válaszolni, hogy a kérdésedben benne van a te álláspontod is. Gondolom szélsőséges alatt te azt érted, hogy EU-cigány bűnözés-Izrael ellenes valaki. Egyébként a fiatalok jelentős része igen nyitott ezek felé, főleg, hogy az imént felsorolt népcsoportok, szervezetek okot szolgáltatnak rá. Az én szüleim teljesen szabad utat adtak politikai és ideológiai hovatartozás megválasztásakor és ez így van rendjén. Számomra egyébként nem ez a szélsőséges ideológia, hanem az a beteg demokráciának nevezett rendszer, ahol a tyúkólban ugyanannyi jogot kapnak a rókák, mint a tyúkok. Egy idő után a baromfi állomány elkezd valamiért fogyatkozni. Egyébként 21 éves vagyok tehát nem számítok kamasznak, de már tizenéves korom óta ezt gondolom tehát ezért bátorkodtam megválaszolni a kérdésed :)
2012. dec. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!