Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Félretennétek a szégyenérzetet...

Félretennétek a szégyenérzetet és elmennétek az osztálytalálkozóra vagy inkább otthon maradnátok az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
az általános iskolás osztálytársaim rendezik az első osztálytalálkozónkat. én voltam az osztály legjobb tanulója. 17 évesen terhes lettem, az iskolát abba kellett hagynom, kemény 8 általánossal büszkélkedhetek így, 19 évesen férjnél vagyok, a legjobb csaj voltam, azóta egy kövér disznó ettem. tiszta szégyennek érzem magam. van egy két olyan volt oszt.társam akiket szeretnék, és egy évbe egyszer váltunk néhány szót, de amúgy semmi. mit tennétek? én nem szívesen mennék.
2012. dec. 4. 11:02
1 2
 11/14 anonim válasza:
29%

Részvétem. :(

Igen, menj el! Akikkel szeretnél, azokkal beszélgess. Ha tudják, miért alakult így az életed, melletted állnak majd, és segítenek kimászni a gödörből. Hidd el, összeszeded magad, meg lesz az iskola is, és szépen le tudsz fogyni! 19 éves vagy? Előtted az élet, hát hajrá!

2012. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én biztos nem mennék el, amúgy sem. 100%-ban osztom az egyik korábbi válaszoló véleményét az osztálytalálkozós "pofavizitekkel" kapcsolatban.

Elég lenne azokkal megszervezni egy találkozót, akikkel kedveltétek egymást, akikkel jóban voltál. Lehet, hogy mások az egykori osztályból megjegyzéseket tennének rád, sutyorognának vagy pofákat vágnának / az emberek már csak ilyenek /. Pedig általában változunk az évek sora alatt, ki így, ki úgy...

Tanulni meg nem késő, pláne a te esetedben, még olyan fiatal vagy. Én is pl. estin érettségiztem le huszonévesen / szakmám megvolt, csak érettségim nem /.

2012. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Menj csak, hadd legyen a többieknek egy jó napjuk..
2012. dec. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Akaszd fel magad, hagy legyen a GYK-soknak jó napja..

;)

2012. dec. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!