Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 19 eves lanyom most fog...

19 eves lanyom most fog eretsegizni.1honapja van baratja es nala szeretne aludni. Nem korai?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
A korat tekintve abszolut nem az (mar nagykoru)! 1 honap eleg rovid ido. Ha egy 16-17 eves lanyrol beszelnenk azt mondanam korai, de 19 evesen mar sztem eltudja donteni. Es ugye amit ejjel meg lehet tenni... Azt meglehet nappal is!
2012. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nem olyan kisgyerek már. De te érzed, hogy el tudod-e engedni jó szívvel.
2012. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai. Érthető, hogy szeretné, hiszen gondolom eddig még nem volt barátja. Ezt abból gondolom, hogy csak most merül fel nálatok ez a probléma. Elég nagy már, de te tudod, hogy mennyire lehet tisztában a párkapcsolati dolgokkal. És ahogy már leírták előtte: amit éjjel tennének, azt megtehetik fényes nappal is, szóval most ez az együttalvás nem oszt nem szoroz.
2012. dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
egy 19 éves lány már nagykorú, szerintem szíve-joga eldönteni, hogy a barátjánál alszik avagy sem.
2012. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
nem korai szerintem sem,bár én inkább kérném,hogy az első néhány alkalommal inkább a fiú aludjon nálunk és ne a lányom a fiúéknál. úgy nyugodtabb lennék. mert ugye az egyértelmű,hogy nem csak aludni fognak...
2012. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez az ő élete és az ő döntése. Elbeszélgetnék vele, mint a barátnője, mit érez, hogy éli meg, mit szeretne, és hogy lehetne ez a legjobb neki (ehhez jó viszony is kell azért), és ennyi. Ennyi idősen ő döntsön a saját sorsáról,de tudatosítanám is benne, hogy a döntései következményeiért is ő felel, legyen az az érettségije vagy a magánélete!
2012. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem értem, hogy együttalvás címszó alatt miért egyből ARRA kell gondolni. Én sokszor szeretek úgy a páromnál aludni, hogy nem történik semmi fizikai kontaktus, csak hozzábújok és megnyugszom, érzem az illatát, megnyugtat a jelenléte. :-)
2012. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is túloz az, aki az együttalvásról automatikusan a szexre gondol. Én 20 (majdnem 21) évesen jöttem össze az első barátommal, addig még nem is csókolóztam... Egy hét után már együtt aludtunk, de az első alkalommal csóknál több nem volt. Aztán szép lassan tértünk rá mindenre, simogatás, komolyabb petting, kézzel kielégítés, orál... Végül 3,5 hónap után feküdtem le vele először, pedig előtte is minden héten együtt aludtunk egyszer, kétszer vagy akár háromszor. Nekem ez így volt jó, ő pedig megvárt, azóta is nagyon jó a szexuális életünk. Most három éve vagyunk együtt, de még mindig előfordul hogy csak együtt alszunk, de nincs szex.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: csak az előző válaszolókat tudom ismételni, 19 éves a lányod, ilyenkor már nem nagyon tudsz mit tenni ellene, de nem is kell - teljesen természetes, hogy a barátjánál akar aludni (és mást is csinálni, mert tudom, hogy nem mindenki az én példámat követi, és azt sem ítélem el). Ha tiltanád, akkor csak veszekedés lenne köztetek, megharagudna rád, de a barátjával attól még ugyanúgy le tudna feküdni titokban, szóval kb semmit nem érnél el vele.


23/L

2012. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 19 évesen már nem korai ha 17 lenne azt mondanám korai 1 hónap után,min féléve legyenek együtt,17 alatt meg nem engedném.19 évesen kezdtem a fősulit és már akkor együtt aludtam a barátommal mikor még csak 1 hete voltunk együtt ,és ma már Ő a vőlegényem sé van egy 1,5 éves fiunk. 23L
2012. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!