Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy körülöttem...

Miért van az, hogy körülöttem mindenki hasonlít valamennyire a szüleire, de én egy kicsit sem?

Figyelt kérdés
Se külsőleg, se felfogásilag. Normális lehet, hogy ennyire elütök?
2012. dec. 6. 11:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2012. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban minden második tini azt hiszi, hogy teljesen más mint a szülei.
2012. dec. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De én külsőre is másmilyen vagyok. 19 éves vagyok.
2012. dec. 6. 12:24
 4/19 anonim ***** válasza:

na igen.. Megint egy tini aki azt hiszi hogy őt örökbe fogadták vagy elcserélték.

Lehet hogy te nem a szüleidre hasonlítasz hanem a dédnagyanyádra vagy egy rég nem látott nagybácsira

2012. dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Folyton nézem az embereket, és pl. a szomszéd lánya is tökre ugyanúz néz ki, mint az anyja.


A régi képeket is nézegetem, de senkire sem hasonlítok. A nagyszüleimet nem láthattam élőben, mert mind meghaltak vagy nem voltak kíváncsiak rám és úgy haltak mag, hogy 1x láttak életükben.

2012. dec. 6. 12:26
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem hasonlítok a dédnagyszülőkre sem. A dédnagymamám hasonlít a képeken nagymamámra, de ennyi.

A nagybátyáim meg apura, de itt vége is.

2012. dec. 6. 12:27
 7/19 anonim ***** válasza:

Na akkor én mit mondjak??

Apám és anyám is barna hajú,barna szemű. Egyik sem magas ember. Az apukám 170 cm az anyukám 155 cm magas. A nővérem úgy néz ki mint apu. Még a szeme állása is olyan. A húgom ugyanolyan töltött galamb mint anyu, és anyu testvérei..Én meg magas (170) vékony, természetes rozsdavörös hajam van, és zöldeskék szemem. Még a közelükben sem vagyok a szüleimnek. 13 évesen én is azt hittem hogy örökbe fogadtak. Mindenkinek szemet szúrt hogy másképp nézek ki. Még a tesóimra sem hasonlítok. De a nagymamám mutatott egy festményt. A festményem a dédim volt. Amikor a dédipapával esküdtek. A dédim magas, és lángvörös hajú volt.

Ekkor döbbentem rá, hogy a nagymamám anyukájának génjeit örököltem.

25/N

2012. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

A szüleim már elveszítettek egy gyereket és már elvileg az anyum akkor is súlyos beteg volt, ezért kételkedem, hogy újra szült volna.


Ráadásul a régi ismerősök szerint az 5. hónapig senki nem tudta, hogy gyereket vár megint. (Mintha nem lett volna biztos - nekem így jön le) És ezt ő is így meséli, mert tudja, hogy nekem így mondták mások.

2012. dec. 6. 12:30
 9/19 A kérdező kommentje:

Anyum régebben gyakran utalt erre, de akkor mindig is azt hittem, a testvéremre gondol, hogy nem meghalt, hanem eladták. Lehet nem tudták fizetni anyu műtétjeit? Erre gondoltam.


Csak tegnap este egy történet olvasásakor gondoltam erre, hogy miért nem hasonlítok.

2012. dec. 6. 12:35
 10/19 A kérdező kommentje:
Épp ez a másik. Vannak rokonok, akik jönnek és mondják: ez tiszta nagyapja, áááhhh, tiszta Ali. De amikor megnézem a képeit, hát k*rvára nem.
2012. dec. 6. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!