Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan fogjam vissza magam...

Hogyan fogjam vissza magam órákon mert nem akarok olyat csinálni amit később megbánhatok?

Figyelt kérdés
Októberbe jöttem az új sulimba, első nap a földrajz tanár feleltetni is akart mondtam,hogy első napom erre elkezdett kiabálni velem, hogy bepótolhattam volna vagy valami. És hogy mikor azt se tudtam melyik osztályba fogok járni? Erre nem mondott semmit hanem kaptam 1 egyest. Pár órával később beszélgettek előttem meg mellettem én meg se szólaltam és kaptam szaktanárit mert beszélgetek órán. Egyszer jogosan elkezdtem neki pofázni lehúzott az igazgatóhoz neki is elmondtam a véleményemet (persze én kaptam). Kb 2 hete volt ilyen megint hogy én megfenyegettem őt ami nem is igaz mert nem mondtam rosszat de azóta minden találkozásnál felhozza. Ma azt mondta,hogy ez teljes bukás. Nagyon fognom kellett magam hogy ne menjek neki. Nem engedett ki hogy lenyugodjak úgyhogy magamtól kimentem és igazolatlant kaptam meg egy osztályfőnökit. Egy nagyon kicsi kellett ahhoz, hogy ne menjek oda és pofozzam fel vagy valami nagyon durvát mondjak neki. Attól félek hogy nem fog menni. Holnap is van vele órám.
2012. dec. 12. 16:44
 1/3 anonim válasza:
100%
Ez elég szar helyzet, velem is történt hasonló. Nálam kitalálta az egyik tanárom, hogy Én lek*csögöztem! Lehet hülye vagyok, de Én ilyenre nem emlékszem...Persze az egész tanári az Én nevemtől zengett...Na mindegy, a lényeg az, hogy bármennyire is nincs igaza, akkor is mindig a tanárnak van igaza szóval egyszerűen csak be kell fogni, szemet hunyni felette bármennyire is nehéz, esetleg még bocsánatot is kérni a félreértésért, mert akkor neked is jobb lesz! Sok sikert:)
2012. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
nem vagy kicsit antiszociális?
2012. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Önuralom. A legalapvetőbb hibába esel bele. Felveszed mindegy egyes szavát, ahelyett, hogy hagynád őket szépen elmenni a füled mellett. Tudod, sokszor előnyösebb ha "megalázkodsz"

Akár mit teszel ő a tanár és kész. Neki van diplomája anyámkínja. Persze nem jogosítja ezzel fel magát arra hogy f*sz legyen veled esetleg más diákokkal, de legyél türelmes és alázkodj meg. Ezzel nem veszíted el a csatát.. a büszkeségeden sem esik csorba. Te leszel az okosabb. Szándékosan basztatni fog azután is hogy már nem foglalkozol vele, de meg fogja unni. Ne aggódj miatta. Mindenkit addig érdekel a játéka amíg az érdekes.


Vegyél vissza magadból. Ismerheted a legalapabb mondást. Okos enged, szamár szenved.


Tanulj az órájára, légy fegyelmezett és egy szava sem lehet. Utána már panaszkodhatsz. Persze ez nem 1-2 nap alatt fog lecsengeni.. 1-2 hónap is lehet hogy lesz.

2012. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!