Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Romániai bolti eladók! Tudnáto...

Romániai bolti eladók! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Átlagban mennyi fizetést kaptok, milyen munkarend mellett? Ebből mennyi megy rezsire, mondjuk egy átlagos, kisebb, fővárosi panellakásra?

Nagyon szépen köszönöm!! Minden tapasztalatra kíváncsi vagyok!!



2012. dec. 12. 23:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De például megnéztem az energiaárakat: Magyarországon 49 forintot kell fizetni egy kwh villamosenergiáért, Romániában csak 30 forintot!!! Tehát a villamosenergia sokkal olcsóbb itt Romániában, a gáz is olcsóbb, fodrász is, taxi is, benzin is stb... Tehát ugyanúgy jönnek ki a romániaiak a fizetésükből, mint a magyarországiak. Amúgy voltam már Berettyóújfaluban de soha nem láttam egy darab taxit sem. :) És köszi a kijavításokat!!! :)
2012. dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Pedig van :)
2012. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
:) jó
2012. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!