Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért válik ilyen lustává egy...

Miért válik ilyen lustává egy fiatal lány?

Figyelt kérdés
22 éves,sokáig lakótársam volt,egész héten nem járt zuhanyozni,fehérneműt nem cserélt,este mindig önkielégítést végzett,amikor én is a szobában voltam,néha nappal is elkezdte világosban.Volt,hogy egész nap nem evett semmit,este meg sosem evett.Reggel felkelt és estig gépezett,ha nem volt órája.Volt,hogy egész nap gépezett.Takarítani nem takarított,pedig nagy kupi volt az ő felén...most beszéltem a jelenlegi lakótársaival,dettó ugyanezt csinálja
2012. dec. 14. 17:37
 1/3 Quorra ***** válasza:
100%
Még hányszor kérdezed meg?
2012. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt hittem... mindegy. Én mondjuk megmondtam volna, hogy ha nem takarít, az a magánügye, ne takarítson. Viszont az együttélés egyik fontos eleme, hogy tisztálkodik, főleg, ha nő. Ha ez neki nem tetszik, elmehet, sokan, mások örülnének az ő helyének a kollégiumban/albérletben.
2012. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hű, ez tényleg durva. Én is ismertem egy hasonlót, de az azért ennyire nem volt durva. Valószínűleg ilyen környezetben nőtt fel, a családjában ezt a példát látta, hogy a tisztaság nem fontos, az önkielégítés normális, dolgozni nem kell, stb.
2012. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!