Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feljelenthet ezért a szomszédunk?

Feljelenthet ezért a szomszédunk?

Figyelt kérdés

Van 5 kutyánk.Ápoltak,tiszták gondozottak!:)

Minden szombaton és pénteken eltakarítjuk a kutyapiszkot és levrleket stb.A kertből!

A szomszédunk fel akar jelenti mondván "büdös van" (ez a szomszéd akit csak tud feljelent bármiért!)

Ha látok egy nagyobb kupacot azonnal felszedem nem várok hétvégéig.A kutyák egy helyre WC-znek csak, máshová nem!Feljelenthet mert az udvarban kutyakaki van???Neki nem mindegy hova kakilnak a kutyák ő akarja megmondani...!!!:/


2012. márc. 30. 17:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye.XD Mármint a szomszédod.:D Dehogy jelenthet fel ezért ez hülyeség.XD Nincs beleszólása!!!!!
2012. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Köszi!:D Mi is mondtuk h semmi köze hozzá!:)
2012. márc. 30. 17:07
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok!

Nm.:) Vannak még hülye emberek!:D:D:D

2012. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
29%

Simán. Ha jól tudom, akkor csak 2 eb tartása engedélyezett. Több kutya tartásához önkormányzati engedély kell.

És szerintem, simán zavarhatja a szag is. Próbáld ki, hogy egy héten keresztül nem húzod le a wc-t. Ideális esetben naponta fel kéne szedni.

2012. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
xD A múltkor az zavarta h falevél van a kertjében.Mondta h tőllünk jött és szedjük össze!Neki van 1 cseresznyefája és arról jött le a levél.(gondolom) Nekünk ugyanis fenyőnk van :'D
2012. márc. 30. 17:12
 6/32 A kérdező kommentje:
3. Mi személyesen bementünk az önkormányzatunkhoz!Megkérdeztük hányat lehet tartani!Aztmondták annyit anennyit akarunk, ha el tudjunk látni őket!!!:)
2012. márc. 30. 17:15
 7/32 anonim ***** válasza:
48%
Hát én is úgy tudom hogy maximum olyan 2-3 kutya tartása engedélyezett. Ezzel amúgy nem igazán értek egyet, vannak fontosabb problémák amiket meg kéne oldani nem ilyen hülyeségeket szabályozni.
2012. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Ja és vidéken lakunk!
2012. márc. 30. 17:18
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hány kutyád van, amíg normálisan tartod őket. Az alkotmánybíróság nemrégen hozott döntése alapján ugyanis alkotmányellenes minden olyan ebtartási rendelet, amely a tartható állatok számát megszabja.


[link]


Aki fent van az FN-n, itt elolvashatja a teljes határozatot:


[link]

2012. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. márc. 30. 17:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!