Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz az hogy azokból az...

Igaz az hogy azokból az emberekből lesznek bűnözők és gyilkosok akikben rengeteg elfojtott érzelem és feszültség van?

Figyelt kérdés
Mert ha igen, akkor szerintem belőlem lesz a világ legkegyetlenebb sorozatgyilkosa :"D Viccet félretéve, ti mit gondoltok erről? Vannak olyan érzéseitek amit nem akartok/nem lehet kimutatnotok? Ti Hogyan vezetitek le a feszültséget?
2012. dec. 22. 03:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vannak olyan érzéseim, amiket nem is akarok de tudnék, vagy nem tudok de nem is akarok kimutatni.

A feszültséget én csak kétféle módon tudom levezetni: a nyulaimmal való lét közben, és zenehallgatással. :)

Rengeteg feszültség és elfojtott érzelem is kavarog bennem, de gyilkos, sorozatgyilkos meg főleg nem lennék soha.

2012. dec. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden példa kicsit sántít,

[link]

[link]

2012. dec. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó belinkelt brutálisak.
2012. dec. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!