Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hogyan beszélnétek le a...

Ti hogyan beszélnétek le a fiatal lány rokonotokat erről az elképesztő butaságról (folyt. Lejjebb)?

Figyelt kérdés
Szóval adott egy amúgy értelmes és szép lány, aki egy rossz környéken lakik, ahol állítólag az utóbbi időben több nőt megerőszakoltak. Fél. Mit válaszolnátok, hogyan beszélnétek le, ha azt mondaná, elmegy egy buliba, teljesen leissza magát és elveszíti a szüzességét az első valakivel, remélve, hogy az ital miatt nem érzi majd és nem emlékszik rá. Mindezt azért, mert fél, hogy őt is elkapják, úgy veszti el, mégjobban fájna. Arra nem hallgat, hogyinkább vigyázzon, ne mászkáljon egyedül stb, arra se, hogy ha megerőszakolnak valakit, az nyilván ígyis - úgyis fáj, akkor is, ha már nem szűz. Hogyan lehetne észhez téríteni?

2013. jan. 2. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet sehogy. Hány éves a barátnőd? 10? Ekkora hülyeséget...
2013. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha valaki ennyire buta, meg is erdemli a sorsat....
2013. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire fiatal? Ha még nincs 18, egyszerűen szülői szobafogság.
2013. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem nincsen igaza. És igen, a megoldás az, ha nem egyedül mászkál, esetleg "fegyvert" hord magánál.
2013. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utólag ezt is úgy érezné, mintha megerőszakolták volna, de rosszabb lenne, mert csak magát tudja okolni majd a történtekért.
2013. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora épületes b@romságot rég hallottam!!!

Félek, hogy megölnek, ezért gyorsan beugrok egy vonat alá! Kb ez a logika!

Mi lenne, ha arra fordítana inkább figyelmet, hogy ne mászkáljon este egyedül, és mondjuk ne igya eszméletlenre magát!? Sötétség fejedelme!!!

Komolyan mikor ilyet hallok azon gondolkozom, hogy az istenbe maradnak életben ilyen emberek?! Vagy tényleg van élet az agyhalál után?!

2013. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ezt valszeg ő se gondolta komolyan, csak már teljesen ki van akadva, és így hergeli magát.


Én beíratnám valamelyik önvédelmi cuccra (krav maga vagy defendo), esetleg fel is ajánlanám, hogy járhatunk együtt, meg egy gázspray/gázpisztoly utó-karácsonyi ajándéknak, hogy ezek hátha adnak egy kis biztonságérzetet.


amúgy hány éves?

2013. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ekkora butaságot!? Magyarul ez irányított nemi erőszak. Mert szexuális kapcsolatot létesít egy olyannal akivel amúgy nem akarna, és öntudatlan állapotba hozza magát önként. Normális???
2013. jan. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem ha a barátnőd ilyet kitalál az elég buta dolog.De mielőtt nekirontanál, hogy hé miért vagy ennyire hülye gondolj bele ,hogy azért ő sem lehet könnyű helyzetben.Én azt javaslom ,hogy ha azt mondod tényleg olyan rossz környék az első adandó alkalommal költözzön el onnan.
2013. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!