Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm (19) terhes lett,...

A barátnőm (19) terhes lett, nekem (16) pedig fogalmam sincs mihez kezdjek? Megakarja tartani

Figyelt kérdés

Újév előtt beszökött egy kis baleset, és a teszt pozitiv lett... Nemtudom mihez kezdjek, teljesen kiborultam. Próbáltam vele beszélni, de Ő megakarja tartani... Még mindketten sulizunk, hogy tarthatnánk el? Mit csináljak?

A szülei is a megtartás mellett voksoltak, az én szüleim szinte megakarnak ölni.

Öngyilkosságon is elgondolkodtam már......


2013. jan. 7. 20:09
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
15%
legalább védekeztetek?
2013. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
88%
gratulálok,ismét egy nem tervezett,csonka családban felnövő gyerek,anyádék meg fizethetik a gyerektartást
2013. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
91%

am meg hétvégi diákmunkát ajánlanék mindkettőtöknek...

legalább egy kis spórolt pénz legyen a kicsinek.

2013. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
79%
Tök szép, hogy meg akarják tartani, de ki fogja eltartani és felnevelni azt a gyereket?
2013. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
48%

Te gazdag szülők gyereke vagy, ugye?


Bocsi, de nekem az ilyen történetek, ahol a lány szülei nagyon akarják a gyereket mindig sántítanak.

2013. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
88%

Ja, és apasági teszt, mindenképp.


Én már azon kiakadnék, hogy a 19 éves lányom felnőttként egy 16 éves kamasszal van együtt.

2013. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
92%
lehet,vallásosak a szülők,vagy nagyon kell az unoka
2013. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Használtunk óvszert természetesen, de kiszakadhatott...

Sajnos nem vagyunk egy túl gazdag család :s és ahogy tudom Ők sem

2013. jan. 7. 20:16
 9/43 anonim ***** válasza:
23%
Legkozelebb huzzal gumit cseszd meg! En 3eve nem esek teherbe es mar mindenem odaadnam egy babaert. Ti fel sem fogjatok mit muveltek! !,,,Szerencsetlen kisgyerek.
2013. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
72%

Kiszakadt vagy sem? Ezt általában észreveszik.

Apasági teszt. Hallgass rám.


Ugyan milyen hülyeség ez, hogy nagyon kell az unoka? A saját gyerek mindig elsődleges egy nem létezővel szemben.

2013. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!