Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértetek a párizsi tünteté...

Egyetértetek a párizsi tüntetésekkel a homoszexuálisok ellen?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, most már a házasságot meg az örökbefogadást is engedélyezni akarják, aztán persze ezt már sokalják az emberek.


Ti mit gondoltok? A többség védelme érdekében fel kell lépni tüntetésekkel vagy inkább ti is engednétek?


(Csak aki engedné, az azt is mondja meg, hogy mi van, ha pl kisfiúkat fogadnak örökbe? azért ez nem túl abszurd egy helyzet lenne? Erre tudna valaki válaszolni, aki támogatja? )



2013. jan. 13. 19:06
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/162 A kérdező kommentje:

mondom h idióta vagy!! és én is pont ezt írtam már h nem is a melegség önmagában a baj, hanem a hozzá társuló durva személyiségzavarok. nyilván miatt szedett a srác gyógyszereket is. de amúgy csak pár napig volt kicsit olyan rosszul, aztán megszokta.

de miért hazudnék szted? nekem olyan jó ez ???

2013. jan. 14. 23:23
 92/162 anonim ***** válasza:
100%
DE az a pszichiáter hogy írt fel gyógyszert? Felírta a megfázás, vagy bronhitis (tüdőgyulladás)BNO kódját a receptre? Egyáltalán mely pszichiátriai gyógyszerek és hatóanyagaik használnak, miért nincs melegség ellen törzskönyveztetve gyógyszer? Érdekes az egyetemi előadáson erről elfelejtettek szólni. Ha egy pszichiáter bevállal ilyet (kizárhatják a kamarából), akkor valószínűleg csak a szülők előtti látszat kedvérét, hogy a gyereket ne tegyék ki otthonról. Bárt ez szerintem rossz terápiás módszer. Ha tényleg meleg a haverod, most is az de megjátssza magát mert veszélyben van.
2013. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/162 anonim ***** válasza:
100%

"megkérdeztem több haveromat is, és azt mondták mind h ez erősen zavar azért na. "


azta, micsoda tudományos érv!! megkérdezted több haverodat is? hát ez nem semmi. majd menj el valami orvosi konfereciára és jelentsd be, hogy szerinted "erősen zavart, na", mert "megkérdezted több haverodat" is...


ami meg a haverodat illeti, ha én pszichiáter lennék, és valami homofób szülő elhozná szegény gyerekét, hogy gyógyítsam meg, mert különben otthonról kibaxxa a gyereket, hát meggyőzném szegényt, hogy amíg otthon lakik, csináljon így, mintha lányokat szeretné, ha már ilyen idióta szülei vannak. alighanem a te esetedben is ez volt...

2013. jan. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/162 anonim ***** válasza:
91%

A kérdező kommentje az első oldalról:


"na igen, harmadiknak írnám h ez is ciki kicsit h a gyerek még a pszichoszexuális fejlődés előtt van, és akkor szal mit is lát ..."


Nagyon okos akartál lenni, de nem sikerült. Ne dobálózz olyan fogalmakkal, amiről gőzöd nincs.



A többihez inkább hozzá sem szólnék, már mindent elmondtak előttem, de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni.

2013. jan. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/162 anonim ***** válasza:
90%

hát na. na. na. nananananana BATMAN

viccet félretéve: hagyjátok szerencsétlent, nem elég nagy még ehhez. :D (legalábbis remélem, hogy egy 15 éves gyerek szórakozik, mert ez esetben még van rá esély, hogy felnő, lát 1-2 dolgot és csiszolódik a véleménye... ha 20-on felül van, akkor baj van :/)

2013. jan. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/162 anonim ***** válasza:
91%

"a szülei mondták neki h vagy pszichiáterhez megy vagy kibaxxák otthonról. na aztán így a pszichiáter választotta, és meggyógyult"


Na akkor elmesélem, hogy történt ez valójában. Ugye ilyen ultimátummal mit kezdhet az ember, elmegy a pszichiáterhez, felvázolja, mi a helyzet. A pszichiáter elmondja neki, amit szakértő kollégái évtizedekkel ezelőtt kiderítettek, hogy a homoszexualitás nem betegség, így ebben az ügyben nem tud segíteni neki. Esetleg felajánl némi beszélgetésterápiát (ilyen szülőkkel valsz szüksége van rá), talán némi enyhe nyugtatót is, ha túlságosan stresszelné a homofób környezet, amiben sajnos élnie kell. Ezután a srác hazamegy, kiváltja a gyógyszereket, jár terápiára, és mivel a szülei értelemszerűen hozzád hasonló bunkók és nem hinnék el, amit az orvos mondana, de a srác meg nem akar további balhét otthon, elhiteti a szüleivel, hogy "meggyógyult", holott csak annyi történt, hogy egészséges maradt... Szomorú, hogy így kell rejtegetnie önmagát a szülei elől, de a "kedves" szülők csak magukra vethetnek, amiért ilyen szűkagyú bunkók, és erre kényszerítik a saját gyermeküket.

2013. jan. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/162 anonim ***** válasza:
90%
Amíg a kérdezőhöz és a csökkent értelmű pajtásaihoz hasonlók házasodhatnak és gyereket is vállalhatnak, semmilyen érv nincs a melegek ellen.
2013. jan. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/162 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem pedig tök logikus, te kérdező, vagy annyira elvakult vagy csak szimplán szűk látókörű, hogy szerencsétlen srcá csak kamuzta, hogy "meggyógyult". Mivel a homoszexualitás nem betegség, immár száadjára láthatod itt leírva, talán megtanulod. Csak azért mondta, hogy a szüleivel ne balhézzon, és békén hagyják.


A gyerek pedig nem tudja eltanulni, mert a melgség nem tanult viselkedési forma. Ha ezt a logikai vonalat követed, akkor nem is lennének melegek, mert otthon a gyerek azt látja, hogy mai+papi, férfi+nő. Nemde ? Van egy srác, akit egy leszbikus pár nevelt fel, mégis hetero.

Annyira buta vagy, hogy inkább te vagy tiszta téboly. NA.

2013. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/162 A kérdező kommentje:

hát de éppen ez az!! héééé


hát szted miért akartak kb 1 éve bevezetni h büntethető legyen a homoszex. reklámozása? szted hogy hat az egy fejlődésben levő gyerekre ha látja ezeket a vonaglásokat az utcán, elég lányos fiúkat kifestve meg hasonlók? szal nem a családból tanulják el, ez egyértelmű, na de rossz példa van éppen elég! hallom, az oroszoknál meg is csinálták h büntessék a nyilvános homulást de aztán nálunk elmaradt valamiért.

Na erre ez a válasz. amúgy a srác nem csak a szüleinek mondja, hanem tényleg meggyógyult, azóta már kb 2 éve egyfolytában bnője van!! a szülei csak jót akartak neki, hát gondold el, az jobb lett volna ha mindenhonnan kibaxxxák? Na meg van nálunk egy 22 körüli meleg csávó de az kajak meleg és van neki fiúja is, na és oké, mindenki jópofizik persze, de azért annyira nem állnak szóba vele. a többi példát meg már mondtam na.

ja fogalmam sincs, milyen gyógyszereket szedett, nem vagyok gyógyszerész, csak emlékszem h az első pár napban úgy el volt nyomva, aztán fokozatosan jobban lett, de ha ennyire érdekel, majd rákérdezek h miket szedett. a szülei is csak jót akartak h később aztán ne utálják ki minden közösségből !!! :(

nincs igazam? azt úgyse tudod elhitetni velem ...


És még a korábbira:

most akkor mégse dugják egymást se..be? mert megkérdeztem pár haveromat meg anyámat is és ők azt mondták h dehogynem !! szal most akkor vagy hazudtok nekem vagy nemtom ... de majd ma megkérdezek egy meleg csávót is, volt egy akivel régen beszéltem, na tőle akkor hiteles forrásból is tudni fogom!

2013. jan. 16. 08:51
 100/162 anonim ***** válasza:
100%

" a szülei is csak jót akartak h később aztán ne utálják ki minden közösségből !!! :( "


a szülei könnyebben is jót tehettek volna vele: ők maguk sem utálják ki a gyereküket és nem küldik el pszichológushoz... mi ez, hogy jót akar valaki a gyereknek, nem akarja, hogy a homofóbok szekálják. hát ne legyenek homofóbok, akik tönkreteszik mások életét. foglalkozzanak a sajátjukkal...


téged amúgy miért izgat ennyire a melegek közti szex? az önmagával tisztában lévő heterót nem érdekli, hogy ki kit dug meg... megmondom neked, mint hiteles forrás: vannak párok akiknél az egyik srác megdugja a másikat, van ahol mindketten egymást, van ahol csak hébe-hóba, van ahol pedig egyáltalán nem élnek a szex ezen fajtájával. mit olyan nehéz ebben megérteni? sokféleképpen lehet örömet okozni egymásnak... akár szex nélkül is meg lehet lenni, mint ahogy mi vagyunk a barátommal. na most mi van? aszexuális meleg? bár neked ez a fogalom gondolom már egy kissé magas...

2013. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!