Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértetek a párizsi tünteté...

Egyetértetek a párizsi tüntetésekkel a homoszexuálisok ellen?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, most már a házasságot meg az örökbefogadást is engedélyezni akarják, aztán persze ezt már sokalják az emberek.


Ti mit gondoltok? A többség védelme érdekében fel kell lépni tüntetésekkel vagy inkább ti is engednétek?


(Csak aki engedné, az azt is mondja meg, hogy mi van, ha pl kisfiúkat fogadnak örökbe? azért ez nem túl abszurd egy helyzet lenne? Erre tudna valaki válaszolni, aki támogatja? )



2013. jan. 13. 19:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/162 anonim ***** válasza:
100%
szövegértelmezés egyes, leülhetsz.
2013. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/162 anonim ***** válasza:
100%
Te dinka! Annyi minden van a popó szexen kívül. Pl orál és társai. Elég amatőr lehetsz a szexben, ha ilyen alap dolgokat nem tudsz. Egyébként nem azt mondtam, hogy sose szexelnek análisan a melegek, de nem, csak erről szól a szex két férfi között. Sok meleg pár van, akik éviekig nem is csinálják, mert más módon is kitudják elégíteni magukat, mint pl. én és a barátom.
2013. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/162 anonim ***** válasza:
90%
A homoszexualitás nem betegség, nem pszichés zavar, nem genetikai rendellenesség. A homoszexualitás egy biológiai jelenség, ami a népesség egy elég kis hányadára jellemző, kb. mint a balkezesség. Senki nem lesz tőle kevesebb vagy rosszabb másoknál. A homofób hozzállás, amit te is képviselsz, egy társadalmi babona, kb. mint a boszorkányüldözés volt régen. Képzeld el, szerencsésebb történelmi fejlődésű országokban, pl. Skandinávia, az emberek túlnyomó többségének ma már eszébe sem jutna kiközösíteni másokat a szexuális orientációja miatt, pláne alapvető emberi jogokat megvonni tőlük; Franciaországban leginkább a bigott vallásosok (keresztények és muzulmánok) történelmi egymásratalálásának köszönhetőek ezek a megmozdulások. Kíváncsi vagyok, a nők jogaival kapcsolatban lesz-e hasonló konszenzusra alapozott megmozdulás.
2013. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/162 A kérdező kommentje:

72-es:

és akkor hogyan?

2013. jan. 14. 18:41
 75/162 A kérdező kommentje:

73-nak:

hogyne már! tudom h nem testi betegség, de azért elég komoly pszichés zavar ...

írtam, az egyik srácnak kb fél évbe került és heti 2 terápia mire kigyógyult, de még így se az igazi na meg aztán közbe kirúgták

2013. jan. 14. 18:47
 76/162 anonim ***** válasza:
86%

Te tényleg ilyen buta vagy, kérdező?


Hogyan tudják egymást kielégíteni? Te tényleg nem tudsz szöveget értelmezni. Pl. van olyan, hogy petting. Hmm rémlik valami? Na például ez is egy módja a kielégítésnek. És a melegek elég gyakran alkalmazzák is.


Sztem élvezed, hogy buta vagy...

2013. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/162 anonim ***** válasza:
86%
szerintem valami tízéves taknyos lehet...
2013. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/162 anonim ***** válasza:
89%
A kérdező most vagy nagyon troll, vagy nagyon hülye.
2013. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/162 anonim ***** válasza:
88%

"hogyne már! tudom h nem testi betegség, de azért elég komoly pszichés zavar ...

írtam, az egyik srácnak kb fél évbe került és heti 2 terápia mire kigyógyult, de még így se az igazi na meg aztán közbe kirúgták"


se nem testi betegség, se nem pszichés zavar. a betegségek listájáról már réges-rég levették. akárki akármit is mond, semmilyen betegségkategóriába nem rakható bele, mert nem az. persze ettől még lehet meggyőződésed, hogy betegség, szíved joga, de akkor téged kell kezeltetni pszichiátrián téveszmék miatt, nem minket. hihetném én is, hogy a Föld lapos, de már régóta tudjuk, hogy nem az...

aki pedig megpróbálja kigyógyítani a melegeket, az egy sarlatán.

2013. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/162 A kérdező kommentje:

aztán mégis kigyógyította srácot as pszichiáter !! akkor ő is sarlatán? jó, nektek persze rossz hallani ezért sose ismeritek el, de attól még nem normális na :(


de most akkor azt mondjátok h a melegek nem mindig dugják egymást? és kb hány %-ban dugják?

2013. jan. 14. 21:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!