Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértetek a párizsi tünteté...

Egyetértetek a párizsi tüntetésekkel a homoszexuálisok ellen?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, most már a házasságot meg az örökbefogadást is engedélyezni akarják, aztán persze ezt már sokalják az emberek.


Ti mit gondoltok? A többség védelme érdekében fel kell lépni tüntetésekkel vagy inkább ti is engednétek?


(Csak aki engedné, az azt is mondja meg, hogy mi van, ha pl kisfiúkat fogadnak örökbe? azért ez nem túl abszurd egy helyzet lenne? Erre tudna valaki válaszolni, aki támogatja? )



2013. jan. 13. 19:06
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/162 A kérdező kommentje:

ayyy ennyi hülyeséget :((


hát már elnezest de igen, jól mondod, arra az Elton Johnra is csak rá kell nézni. ne mondd h nincs igazam!


milyen az én fajtám? egyébként meg k egyszerű a képlet, ezt régen egy pszichológus mondta nekem: ha meleg a csávó, akkor ez egy teljesen világos jele annak h valami agyi zavar van ott. na most akkor ezek után kell még pszichológiai alkalmassági tesztet csináltatni? ne vicceljünk már ... mi kell még, ami egyértelműbben mutatja, h valami nincs rendben?

És egyébként elárulom h akikről pl én tudok, azoknál se az zavar h konkrétan fiúznak (bár elég durva), hanem a személyiségük, szal minimum igen furák, ha finom akarok lenni.


De kérdeztem azóta még heteró haveromat és ő is ugyanezt mondja, h naná összeveszne azonnal a haverjával ha kiderülne róla. szal nem csak 1 ilyen srác van akkor. és igaz eza dolog, mert jut eszembe, tudok egy másik srácról, na az meg nyíltan persze nem mondja meg nyíltan olyan elfogadónak mutatja magát, csak éppen mióta megtudta a srácról, szándékosan nem hívja meg soha bulikba meg hasonlók, szal kerüli a társaságát. De olyan is volt, aki nyíltan azt mondta h jaj ugyan, nincs neki semmi baja vele, aztán meg abban a percben letiltotta gyorsan az ismerősei közül ... na tessék, ezek mind élő példák !! és azért valamennyire értem is őket, most gondolj már bele, együtt elmennek szórakozni, és akkor akarnának csajozni, és a haverja meg majd fiúzik? vagy hogy?

2013. jan. 14. 11:53
 52/162 A kérdező kommentje:

"pedig nem hiszem, hogy különösebben felülmúlhatnád őket bármiben is. "


hááát tudom h durva de mégis igaz h erre szokták mondani h oké oké, de mit ér ha meleg? nálunk egy elég jó sportolóval volt így, hogy nem volt rossz de hát elég abszurd ez is, hogy meleg sportoló ugye, aztán emiatt nem tették be a válogatott keretbe.

most tényleg annyira tetszik ez nektek? nem hiszem el na ...

2013. jan. 14. 11:56
 53/162 anonim ***** válasza:
100%
Hát te tényleg tökkelütött vagy, kedves kérdező! De persze legyetek ti, meg a tudatlan haverod a mérce... ugyan... Inkább szégyelljétek el magatokat! Agyi zavar nálatok van és nem melegeknél és nem kellene mindig általánosítani! Kicsit unalmas...
2013. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/162 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, 15? A gyermeteg érveidből és a butácska mondataidból tisztán látszik, mennyire felkészült lehetsz pszichológiából, vagy szociológiából. Ne házasodjanak a melegek, ne vállaljanak gyereket, mert téged idegesít a zuhanyzóban, meg a haverod is azt mondta. :D Buta kisember vagy, barátom, az is maradsz.
2013. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/162 A kérdező kommentje:

hát és miért? talán nem pszichés zavar? most ha nem is számít betegségnek de azért zavar, nem?

figy, én akit eddig ismertem vagy tudtam róla, az mind elég zavart volt, ez tény. szal azért általánosításra van alapom.

kérdéseimre viszont még mindig nem tudtok válaszolni :(

na meg a meleggyerek miért sasol a tusolóban tehát? stb?

2013. jan. 14. 12:52
 56/162 anonim ***** válasza:
100%
Mi adtunk választ bőven, a te agysejt szegény agyad nem képes felfogni őket, mert nem látsz túl a saját korlátaidon!
2013. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/162 anonim ***** válasza:
100%

"na meg a meleggyerek miért sasol a tusolóban tehát? stb?"


te teljesen ennyire síkhülye vagy, vagy csak tetteted? azért sasol, mert meleg. te is sasolnál, ha lány lenne, nem? de.

2013. jan. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/162 anonim ***** válasza:
100%
Igazából veled se kell csúnyán beszélni, te sem tehetsz arról, hogy olyan vagy, amilyen. Neked mások mondják meg, hogy mit gondolj, elhiszel minden hülyeséget, mert jó érzés, ha különbnek tartod magad másoknál. Ez a rasszizmus lényege, egy borzasztóan gyerekes, buta hozzáállás. Nem az a baj, hogy utálsz pár meleget, mert ők is simán lehetnek gyökerek, hanem hogy minden meleget utálsz, meg lepedofilozol. Tudod, a zsidókra is ráfogták, hogy embereket esznek, meg vért isznak. Az alsóbb néprétegel elhitték, és volt kit utálni. Az előítéletekkel téged is irányítanak, pedig felsőbbrendünek érzed magad.
2013. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/162 A kérdező kommentje:
na tessék! akkor meg miért háborodtok fel azon ha az egészséges fiúk kiakadnak azon ha a meleg sráccal kellene tusolni és inkább be se mennek akkor? hm ???
2013. jan. 14. 13:26
 60/162 anonim ***** válasza:
100%
A 25-ös lány vagyok. Most nem olvastam el az összes hozzászólást, de sasolja a farkad a zuhanyzóban dologra annyit mondanék, hogy engem is k.rvára zavar amikor 60 éves vén f@szok a melleimet meg a lábaimat bámulják nyálcsorgatva az utcán, buszon stb. Szóval ha belegondolsz, akkor lányoknak ez szinte az élet minden területén meg van, nem csak heti egyszer edzés után. És igen, én is utálom ezt, de kb. nem tudok ellene semmit tenni, ezzel együtt kell élnem..
2013. jan. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!