Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértetek a párizsi tünteté...

Egyetértetek a párizsi tüntetésekkel a homoszexuálisok ellen?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, most már a házasságot meg az örökbefogadást is engedélyezni akarják, aztán persze ezt már sokalják az emberek.


Ti mit gondoltok? A többség védelme érdekében fel kell lépni tüntetésekkel vagy inkább ti is engednétek?


(Csak aki engedné, az azt is mondja meg, hogy mi van, ha pl kisfiúkat fogadnak örökbe? azért ez nem túl abszurd egy helyzet lenne? Erre tudna valaki válaszolni, aki támogatja? )



2013. jan. 13. 19:06
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/162 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak azért írtam, hogy mielőtt túlságosan sajnálnád magad az öltözős dolog miatt, gondolj bele, hogy nem neked van a legrosszabb dolgod a világon.
2013. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/162 A kérdező kommentje:

nem mondtam h rossz dolgom van, csak ez a dolog többünket is bosszant pl, szal nem is az én panaszkodásom csak.

nem véletlenül tették műár ki egyszer a szűrét az öltözőből.

2013. jan. 14. 16:04
 63/162 anonim ***** válasza:
100%
a logikád ha szerint, ha léteznek olyan gyilkosok, akik hetero, akkor a heterokra rá lehet sütni, hogy gyilkosok mind. nyilván ez hülyeség. vagyis amit mondasz, az is az.
2013. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/162 A kérdező kommentje:
természetesen, hogyne! oké!
2013. jan. 14. 16:27
 65/162 anonim ***** válasza:
100%

Hm, vannak itt gondok nálad, kérdező.


Szóval neked lehet sasolni a tusolóban nőket, de egy melegnem téged nem. Miért nem ? Te annak a meleg fickónak ugyanolyan vagy, mint neked a nő.

2013. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/162 anonim ***** válasza:
100%

Mert a heterók szeretik a kettős mércét!


Egyszer egy másik kérdésnél olvastam olyan kommentet, hogy perverzek a melegek, mert egymás ánuszában járkálnak. De ugyanebben a kommentben szerepelt az is, hogy ha heteró közösül análisan, az is perverz, de az elfogadott perverzió.


Körülbelül így gondolkodik a kérdező is!

2013. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/162 A kérdező kommentje:

65-ös: hát ez a baj! de mi se megyünk a lány tusolóba!

66-os: ez hülyeség! naná de még mekkora perverzió te atya isten! hogy jut már eszedbe ilyen? na meg ha állítólag szeretsz egy fiút, akkor jól se...g.gbe.k.úród? háát durva!

de most a kisgyereknek tényleg ezt kell átélnie, ha örökbe fogadnák?

Milyen kettős mércéről beszélsz? mindenképpen gusztustalan, de fiúval különösen!

2013. jan. 14. 16:46
 68/162 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretek egy fiút akkor azt többféle módon is kilehet mutatni. Egyébként te észlény, a melegek kis része közösül análisan, csak ez is egy sztereotípia, hogy aki meleg az tuti szexel análisan. Ha tájékozottabb lennél a témában akkor tudnád, de csak a felszínes ismereteidre hagyatkozol.
2013. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/162 anonim ***** válasza:
100%

És miből gondolod, hogy ha valakit örökbe fogadnak melegek akkor előtte fognak szexelni? Ez nem tartozik a gyerekere, a heterók se a gyerekeik előtt teszik ezt. Megint hülyeséget beszélsz.


Utolsó voltam!

2013. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/162 A kérdező kommentje:

na akkor tájékoztass a témában, kérlek!


szal akkor nem dugdossák egymást a melegek?

mit csinálnak?

2013. jan. 14. 17:46
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!