Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a hibás ebben...

Szerintetek ki a hibás ebben a történetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval az a helyzet, hogy a nagymamámék szomszédságában lakunk. Hajnalban el kellett mennem itthonról, dolgom volt, a nagymamám ezt kileste és hajnal 5-kor felcsörgette az egész házat, hogy én hová megyek, kivel megyek, mit csinálok.

A család többi tagja nagyon mérges volt, én úgy érzem jogosan. Nagyon rosszul esik, ha leskelődnek utánam.


Ha ahhoz lenne kedvem kézen állva is világgá mehetnék.


Délután ugye hazajöttem, utána átjött, hogy szégyelljem magam, amiért nem szóltam neki, hogy elmegyek itthonról, úgy volt, hogy már nem kell mennem sehová a héten.


Könyörgöm, tényleg napirendet kéne küldenem neki?


Ti mit gondoltok, ki ebben a ludas?


2013. jan. 16. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hany eves vagy? :O

amugy nem kellett volna ramazulit csinalni nagyidnak... neked van igazad ebben..

2013. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? Gondolom nem kiskorú, ilyen esetben tényleg semmi köze hozzá. Valószínűleg már neki sem az igaziak az idegei, öregszik, szélsőségesen viselkedik. Le kell ültetni és szeretettel elmondani neki, h ezt hagyja abba.
2013. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezért baj ha közel laksz a rokonokhoz :S!!


Közöld vele hogy semmi köze hozzá és hogy törödjön a saját dolgaival. Állj a sarkadra mert csak elszalad vele a ló!

2013. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

24 vagyok :)


Egyébként imádom a nagymamámat, tényleg, de ez abszurd, hogy rácsörögnek apukámra, hogy én elmentem és hova mentem miért nem szóltam :S


Mostanában örökké ez a lesekedés, és nem értem miért. Ha kérdez válaszolok, de nyomozni utánam??

2013. jan. 16. 15:32
 5/8 anonim válasza:

Szia!


Nagymamám hasonló, sőt még rosszabb, mint a Tied!

Ezért is költöztem el 120 km-re Szüleimtől, mert így legalább nem könnyű állandóan azt lesnie mit csinálok! Így is egy időben, ha nem csörögtem rá egy héten kétszer, már hívott.

Üdv egy 28 éves Nő.

2013. jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor látom nem egyedi eset :D


Csak tudnám miért lesekszik. Eddig csak finoman jegyeztem meg, hogy ez illetlenség, de ez a mai telefonhívás betette a kaput.

Apa késő éjszakáig dolgozott, és őt ébresztették, hogy ki ment el az autóval, hogy én voltam és miért.

Fogalmam sincs mit gondoltak hová megyek.

2013. jan. 16. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg unatkoznak. Találjatok nekik valami elfoglaltságot, hogy jobb dolguk is legyen, mint az ablaknál leskelődni hajnalban.
2013. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát tény, hogy mamám unatkozik, de egyszerűen képtelenség kimozdítani. Évek óta próbálkozom, eredménytelen.


Papa más téma, ő örökmozgó :)

2013. jan. 16. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!