Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy nő mindig...

Normális, hogy egy nő mindig ölelgeti a barátnőjét, meg egymáson lógnak?

Figyelt kérdés
Egyik egyetemi csoporttársamnak (lány) van egy barátnője, vele is lakik, vagyis az ő lakása és a csaj meg ott lakik. Mikor nála voltunk egy csop.társunkkal pár jegyzet miatt, akkor a csaj tök feltűnően ölelgette a barátnőjét, meg az is odament hozzá és simogatta az arcát, meg ilyenek, mi meg elég érdekesen néztünk rájuk. De ez már nem először fordul elő, volt, mikor a félévnyitó bulira elhozta és ott is ezt csinálták, egymás ölében ültek, meg a hajukat simogatták, pedig nem is voltak részegek. Ráadásul a csajnak, aki a csop.társam, van pasija is, meg már 22 évesek, mondjuk elég szabad gondolkodásúak, de akkoris... Ez normális dolog szerintetek??
2013. jan. 19. 21:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Érdekes olvasni a másik oldalt is, mi is ugyan ezt csináljuk a legjobb barátnőmmel, kivéve az egymás ölében ülést. Nem vagyunk leszbik :)
2013. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
29%

Lehet hogy a pasijával nyitott kapcsolatban élnek, ő pedig biszex. De mit kell ezen problémázni?

Neked ezzel sem anyagi kárt nem okoznak, sem fizikai fájdalmat, akkor meg nem teljesen mindegy hogy mit csinálnak?

Mindenkinek más a normális...ha zavar a viselkedésük, akkor ne járj össze velük, ha meg nem zavar, akkor ne ezen gondolkozz minden áldott nap, és ne írd teli vele a netet, egyszerűen fogadd el.

Nem értem hogy az emberek miért foglalkoznak mindig mások magánügyeivel, és miért fogyelnek folyamatosan árgus szemekkel másokat. Mindenkinek megvan a saját élete, egyeseknek miért nem elég az? Miért kell másén rágódni?

2013. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
Hát szerintem ez nem normális. Ilyet max 15 évesek csinálnak, de akkor sem ilyen formában, mert ezt már azoknál tapasztalom, akik kavarnak. Szerintem is biszex, bár nem biztos, hogy a pasija tud róla.
2013. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"Mindenkinek más a normális...ha zavar a viselkedésük, akkor ne járj össze velük, ha meg nem zavar, akkor ne ezen gondolkozz minden áldott nap, és ne írd teli vele a netet, egyszerűen fogadd el."


Nyugi már, csak egyszál nyamvadt kérdést tettem fel, nem ez életem legfőbb problémája. Csak meglepett, na.

2013. jan. 19. 22:00
 15/18 anonim ***** válasza:
68%

Gimiben nekem is volt 2 osztálytársam akik ezt csinálták. Egymás kezét fogva mászkáltak, ölelgették egymást, csak úgy puszit nyomtak egymás arcára, úgy hívták egymást hogy SZIVI(!) meg ilyenek...Nagyon idegesítő volt.

Azt hitték menő dolog, közben meg nevetséges volt.

2013. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%

Hát 22 éveseknél azért már picit gázabb, mint mondjuk gimiben vagy általánosban.

Azért felnőtt nő már ilyet szerintem nem csinál poénból, ha csak nem maradt el a szellemi fejlődésben.

2013. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nálunk ez sosem volt szokás, és most sem az. Gyerekkorunk óta barátok vagyunk.
2013. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 TappancsMancs ***** válasza:

"Most meg a lakásban ott ültünk, olvasgattuk a jegyzetet, ők meg a konyhában ott simogatták, meg puszilgatták egymást kb 10 percig."


Ha így láthatóan túl megy a barátságon akkor sejtheted!?

2013. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!