Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a barátnőm?

Miért viselkedik így a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem tudok megemészteni valamit.


Barátnőmmel, vagyis hát nem is tudom, hogy hívhatom-e annak, mert a "jó" barátság már megszűnt köztünk, de a kapcsolatot még mindig tartjuk és hát nagyon sok mindent tudunk egymásról, családról.

Középiskola után elváltak útjaink, ő tovább tanult, én elkezdtem dolgozni. Születésünk napján mindig megszoktuk egymást ajándékozni, amit Én tavaly befejeztem.

Alig tartottuk már a kapcsolatot, akkor beszéltünk, ha én esetleg ráírtam fb-on.. Úgy gondoltam, felesleges az ajándék adás, képmutatásnak tartottam már. Ezért csak simán felköszöntöttem telefonon. (mert a napján mindig így szoktuk, az ajándékra pedig utólag került sor)

Én novemberben kiutaztam külföldre dolgozni, ahol egyedül vagyok, társaságom nincsen. Váltottunk pár levelet, amiben mindent elmeséltem neki és ő elvileg sajnál.

December 15-e körül küldte az utolsó levelét, amire én nem válaszoltam, mert már szinte a semmiről beszéltünk, (megjegyzem ő abban nagyon jó, nem bántásnak szánom) gondoltam majd karácsonykor úgyis kapok tőle egy levelet, mivel egyedül vagyok biztos gondol rám. A szülinapom is akkor van, azaz karácsony másnapján.

Szenteste napján se telefon, se üzenet. Jó. Ezzel még nem is igazán foglalkoztam, mert végül is otthon se szoktunk kívánni, csak én naivan azt gondoltam, h most más a helyzet.. Eljött a születésem napja, és nemhogy hívást max. sms-t nem kaptam, de még üzenetet sem fb-on. MÁSNAP írt az ÜZENŐFALAMRA, hogy utólag is boldog szülinapot.


Annyira, de annyira nagyon megbántott ezzel, mély seb van bennem. Nem tudom mi járhat a fejében, de szeretném valahogy tudatni vele, hogy iszonyatosan rosszul esett ez tőle. Nem tudom mit csináljak, mert nem tudom megemészteni.

Nem szeretnék ezzel az egésszel foglalkozni, de sajnos nehezen felejtek.


Sok barátom van, vagyis hát én úgy gondolom. Tudják, h egy magam vagyok jelenleg és a munka is nehéz, de karácsonykor talán 2 ember írt rám. Ez miért van? Soha nem tudnám ezt megcsinálni, soha. Irigyek, nem szeretnek? Mi lehet az oka? Nagyon bosszantó ez az egész.

De mondjuk Én vagyok a hülye, h foglalkozom ilyenekkel, csak nehéz túl tenni rajt magam.


Véleményetek?

Muszáj volt kiírnom magamból..


2013. jan. 25. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos segíteni nem tudok, én is valahogy hasonlóan állok.

Jól tetted, hogy kiírtad magadból.


"Sok barátom van, vagyis hát én úgy gondolom. Tudják, h egy magam vagyok jelenleg és a munka is nehéz, de karácsonykor talán 2 ember írt rám. " a Facebook ilyen, tiszta képmutatás az egész. Ezzel ne foglalkozz! Keress valós barátokat!

"De mondjuk Én vagyok a hülye, h foglalkozom ilyenekkel, csak nehéz túl tenni rajt magam." Hát, igen, ne érezd ilyen miatt rosszul magad, felesleges.

2013. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes.
2013. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!