Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám állandóan szekál. Mit...

Apám állandóan szekál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,jegyemim 3asok. apámat àllandóan felcseszi anyu,az idegeit rajtam tölti ki. elmegyünk egymás mellett már nincs olyan hogy ne szólna be valamit. mindig keresi azt a pontot amivel a legkönnyebben felidegesithet.lassan már 3hónapja. tanulnom kellett,szintisztan megtanultam a verset,szépen megkérdeztem hogy elmehetek-e korizni.leszedte a fejem.hogy ne is álmodjak.aztán elmentem.odajött hogy holnap se sőt szilveszzerkor se aludhatok a barátnőmnél.megkérdeztem mi a baja. erre csak "KUSSOLJÀL MERT POFANVERLEK!"..elhalgattam.bementem a szobamba.de .. szunet van! nagyon kitud akasztani.multkor kikapcsolta a futest a szobamba 3napra.mert 8ra jottem haza..

nem bìrom.mit csináljak? nemfogok neki benyalni az fix.


2012. dec. 28. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Egy 13 éves gyerek így nem ír. Erről ennyit.
2012. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az baj. mert 13 vagyok:).errol szinten ennyit:) diákot eseteg mutassak?:) '99 aug 31:)
2012. dec. 28. 11:55
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
ugyan kérlek... jobbulást neked.
2012. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne bántsátok már szegényt.

Ha a fűtés kikapcsolás igaz akkor tényleg van valami baj a faterjával. Nem igazán tudsz vele mit csinálni. Ki kell bírnod amíg nem tudsz elköltözni, de az még odébb van.

2012. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
elso vagy?:) nembaj,jot rohogtem rajtad:Dirasarol megítélni a korátXD sírokxd nembaj,johet tobbi:)
2012. dec. 28. 12:01
 6/11 A kérdező kommentje:
jat az eleg messze van..:/.de koszi:)megy a zold pacsi:)
2012. dec. 28. 12:02
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

5


Az a gyerek aki ilyeneken megy végig, az nem beszél róla, nem ír róla, mert szégyenli, és megvetettséget érez.Kivétel nélkül az összes ilyen gyerek.Csak az ír igy róla, akinek lila gőze nincs az ilyenről.


Most nevess, te beteg.

2012. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát akkor elég nagy kűlönc vagyok.:)hány éves vagy?:D nagyon maradi a felfogásod:)
2012. dec. 28. 12:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Neked sehány.
2012. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
na takarodj szépen:)vagy még életed sincs?:):(
2012. dec. 28. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!