Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Szodoma 120 napja c. filmet...

A Szodoma 120 napja c. filmet miért nem ismeri mindenki?

Figyelt kérdés
A mondanivalója teljesen a helyén van szerintem.De én nem fogom megnézni,mert 10 perc után kikészülnék tőle.Miért nem lehetett ezt a filmet úgy megcsinálni,hogy nézhető legyen,de közben ugyanazt fejezze ki?Vagy ezt nem is lehet úgy megcsinálni,hogy ne legyen ennyire durva,mert pont ez a lényeg?

2013. jan. 30. 22:38
1 2
 11/13 anonim válasza:
53%
Egyszerűen megfogalmazva, ezt a filmet művészetnek nevezni legalább annyira helytálló, mint egy kiskutya élve kibelezésének filmrevételét. Attól, hogy durva, ocsmány, még nem lesz művészi, amúgy a mondanivalójától nem lesz "jó film". Tipikusan jellemző ez a modern emberekre, hogy bármit képes művészetnek nevezni amit nem ért, ha este felveszem hogy lepisálom az ágyamat aztán megeszek keménytojást 10 perc alatt találok olyan embert aki ez szemrebbenés nélkül leművészetezi, holott az nem több mint ami, de mondok én rá olyan mondanivalót, hogy beszarsz és rögtön művész leszel te is. Ez a film nem jó és kész, aki pedig annak tartja az vagy egy álművésznek képzeli magát, vagy igénytelen perverz, de az biztos, hogy a valódi művészethez se érzéke, se fingja nincs. Gratulálok annak aki ezt a szemetet tartja valamire, nem sokkal jobb ennél, és javaslom, hogy inkább keressen magának valódi művészetet ami valóban értékes, és úgy adja elő a mondani valóját, ahogy azt a művészet keretei engedik, mert ha mindenre rámondjuk, hogy művészet, akkor ez a fogalom nem értelmezhető többé. pacsi
2013. szept. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
46%
Utolsó. Nem értem miről beszélsz, senki sem próbál belemagyarázni nem létező dolgokat a filmbe. Nekem egyszerűen azért tetszett, mert olyan módon ábrázolja az emberi kegyetlenséget, mint semmi más.
2015. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor már Game of Thrones, abban mégsem esznek kulát... még!
2015. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!