Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az osztálytársamnak irtó...

Az osztálytársamnak irtó büdös a szája! Hogy vezethetném rá tapintatosan, hogy már nem bírok mellette lenni?

Figyelt kérdés
Amikor kezdődött a suli, nem különösebben éreztem... de mostanra már nem bírom elviselni, mert nagyon büdös a szája. Mellette ülök, jó barátom, de egyszerűen kénytelen vagyok kerülni a társaságát,undorodom tőle, ami miatt a kapcsolatunk is megromlott. Mindennap érzem, még akkor is ha nem hajolok oda hozzá, hanem csak szimplán mellette ülök. Mit tehetnék? Ezt így nem fogom bírni gimi végéig...

2013. febr. 12. 23:09
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy más érzi-e....Nem nagyon vannak barátai az osztályban, csak velem van olyan "közelebbi" viszonyban, így én érzem... és már ha rá gondolok is ez ugrik be...:/
2013. febr. 12. 23:26
 12/29 anonim ***** válasza:
84%

- Kérsz rágót?

- Nem, kösz.

- Légyszi, kérjél... :)

2013. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira hiú, akkor nem lenne büdös a szája...
2013. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

"Kérsz rágót?"

"Kösz, nem."

"De igen. KÉRSZ."


Nálam működött.

2013. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Kínáltam már rágóval, el is fogadta, de a nap végére már megint éreztem... Ezek sajna nem nagyon válnak be nála:S
2013. febr. 12. 23:27
 16/29 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy nagyon jól mutatják a válaszok a tipikusan magyarosh hozzáállást egy valószínűleg betegségből adódó problémára, jaj nevessük ki, de gáz, jaj-jaj.


Még mielőtt:

egyik legjobb barátom iszonyúan büdösen verejtékezik, betegség miatt.

Természetesen mindig akadnak majmok, akik röhigcsélve kirekesztik...

2013. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Attól függ mi baja. Ha a fogai rohadnak, akkor a rágó is jó ideig-óráig. Ha a gyomrával van gond, akkor nem nagyon segít neki a rágó. Fogai milyenek, látni valamit?
2013. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
A fogai szépek, bár rákérdeztem a múltkor, hogy van-e rossz foga. Azt mondta, hogy tömték neki... de ettől lehet minden áldott nap büdös a szája?
2013. febr. 12. 23:33
 19/29 anonim ***** válasza:

Ha diszkréten megemlíted neki, akkor is megsértődik? Végül is a barátja vagy és nem égeted le, hiszen csak úgy szólnál neki, hogy más ne hallja.

Van, aki megsértődik ezért, de ha túllép a hiúságán, akkor hajlik a békülésre.

Lehet, hogy rossz az egyik foga például, ha azt kezelik, akkor nem lesz szájszaga sem.

2013. febr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem igen. Szegény beteg szerintem. Gyomor problémája lehet vagy ilyesmi. Orvoshoz kellene elmennie.
2013. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!