Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az osztálytársamnak irtó...

Az osztálytársamnak irtó büdös a szája! Hogy vezethetném rá tapintatosan, hogy már nem bírok mellette lenni?

Figyelt kérdés
Amikor kezdődött a suli, nem különösebben éreztem... de mostanra már nem bírom elviselni, mert nagyon büdös a szája. Mellette ülök, jó barátom, de egyszerűen kénytelen vagyok kerülni a társaságát,undorodom tőle, ami miatt a kapcsolatunk is megromlott. Mindennap érzem, még akkor is ha nem hajolok oda hozzá, hanem csak szimplán mellette ülök. Mit tehetnék? Ezt így nem fogom bírni gimi végéig...

2013. febr. 12. 23:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

ma 23:29: Személy szerint én nem a kérdező osztálytársa ellen írtam, nem nevettem ki, azaz vele nevettem, nem ellene. Nekem is volt rossz fogam, és emiatt kellemetlen szájszagom, nem lett jól betömve, nem tisztították ki rendesen, mielőtt rákerült volna a tömés. Úgyhogy tudom, milyen az osztálytárs bőrében lenni.

Ez a zsörtölődős, támadós hozzáállás szerintem rosszabb.

2013. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jóban vagytok, akkor finoman kérdezd meg tőle, hogy mi az oka annak, hogy az utóbbi időben szegénynek ilyen kellemetlen a lehelete... Mondd el neki, hogy egy ismerősödnek akkor volt ilyen, amikor rohadt az egyik foga és hogy szerinted el kellene mennie a fogorvoshoz. De az is lehet, hogy refluxos vagy hasonló. Blöffölj valamit és legyél nagyon megértő, ne úgy kérdezd, hogy "miért ilyen kibírhatatlanul büdös a szád?" Csak okosan!
2013. febr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor marad a csúnya névtelen levél.

Ha rákérdez ezután, mond, hogy előfordult, hogy rossz a lehelete.

2013. febr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

megkérdezném:

ha bármi kivetnivalót látnál bennem, mernél olyan őszinte lenni velem, h szólnál, még akkor is ha ez kínos lenne? Vagyunk ilyen jóbarátok.

Valószínűleg bőszen helyeselni fog. Akkor kérdezd meg:

És szeretnéd ha én is szólnék?

Ha szintén igen a válasz, mondd el neki h mit tapasztaltál és azért szólsz h neki könnyebb legyen h ne súgjanak össze a háta mögött. Ha látja h segítő szándékkal mondod nem hiszem h megsértődik

2013. febr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
ennek lehetnek egeszsegugyi okai, inkabb erre fektetnem a hangsulyt, ervelesnel, mikor szolok neki. nem mellesleg en orulnek ha tudnam, hogy budesnek velik a szajam, mert akkor tudok rajta valtoztatni. amig nem tudom, addig nem.
2013. febr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
51%

Próbáld mag egy viccel elmondani neki pl.:

-Megy a nyuszika az erdőben, és egyszarcs...KIB@SZOTTUL BÜDÖS A SZÁD!

2013. febr. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki.Tényleg.Egyszerűen kínáld meg rágóval,és mond neki,hogy ne haragudjon,de kellemetlen a szájának a szaga.Mond meg hogy csak segíteni szeretnél,nem bántani.

Amúgy nem rossz a foga?Az én szám is büdi,tudok róla,nagyon zavar.Nő a bölcsességfogam,és a vérző,gennyedző ínnyel nem tudok mit csinálni...

2013. febr. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
De ha nem mersz neki szólni, akkor beszélj az osztályfőnökkel, mondd el a problémát (hogy a srác tiszta, rendezett, rendesen fürdik, szépek a fogai, valszeg mossa is őket, mégis büdös a lehellete), és kérd meg, hogy hívja fel a barátod szüleinek figyelmét egy esetleges betegség kivizsgálásának lehetőségére.
2013. febr. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

26-os!! Ezen egy jót nevettem:DDD


Köszönöm a válaszaitokat, megpróbálok neki szólni... Csak lesz vhogy, mert így nem mehet tovább.. :)

2013. febr. 13. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!