Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ennyire, ha...

Csak engem zavar ennyire, ha a másik nem tud helyesen, normálisan írni?

Figyelt kérdés

Számomra olyan zavaró, ha valaki, akivel épp ismerkedek neten, vagy csak beszélgetünk, nem tud helyesen írni :S És itt most nem is arról van szó, hogy kisbetű-nagybetű, fogalmazés, vesszők, stb. hanem az alapszavak.... Nekem rögtön az jön le, hogy egyáltalán nem művelt, még egy kicsit sem, és hogycsak olyan zavaros az egész jelleme, stílusa.


Vagy csak ennyire szőrszálhasogató vagyok? Mert szerintem alap dolog...


Lány vagyok...


Előre is köszi!



2013. febr. 13. 21:59
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/557 A kérdező kommentje:

"Lehet nem így nézek ki :D.De érted bármire képes lennek.." :D Áh, mostmár úgyis mindegy... A férjem vagy, jóban-rosszban, tudod... :/ :D :D


Paraszt... :D Dehogy lettél az! :) Azért legyen egy kis önbizalmad, az fontos :P


Egyébként... milyen kedvesek a moderátorok, ki sem törölték a kérdést :D Próbáljon már meg valaki rámenni arra a piros kis karikára a kérdés alatt, hogy egyáltalán próbálkozott-e valaki a jelentéssel, vagy sem :))

2013. febr. 14. 20:08
 142/557 anonim ***** válasza:
Na erre mit válaszolsz szerelmem?
2013. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%

Úgy értettem a parasztot, mint mezőgazdasági munkás. :D

Én nem vállalom a felelősséget, végén még tényleg törlik a kérdést és elveszik itt egy esküvő. :D

Amúgy én is meglepődtem reggel, hogy még megvan, meg hogy eddig senki nem jött, hogy mekkora nyelvtannácik vagyunk.. :D

2013. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/557 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a modik is figyelemmel kísérik az eseményeket!
2013. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/557 A kérdező kommentje:

Ó, én már szóhoz sem jutok :) De a Dórika megnevezést nem szeretem, bár, most aranyosnak hatott, úgyhogy elfogadom :)


"Úgy értettem a parasztot, mint mezőgazdasági munkás. :D" Jaaajj... :) Ilyen értelemben már csak töri órán használjuk a mai világban... :D


"nyelvtannácik" -- Azok.... :D Jó sokan egyetértettek velem, de még a lázadások ellenére is jogosnak éreztem volna a kérdésem :)

2013. febr. 14. 20:17
 146/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%

Az is elképzelhető. :D

Egyébként most látom, hogy át lett rakva Kult-közösség kategóriába. Már rég áttették vagy csak most? :D

2013. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/557 A kérdező kommentje:
144: Igen, én is gondoltam erre amúgy! :D Várják a gyermekáldást, ugye?! :D Vagy csak nevetnek rajtunk.... :D
2013. febr. 14. 20:18
 148/557 anonim ***** válasza:
100%
Ez hogy hangzik?Dórikácsocska.:D
2013. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%

Az én időmbe' ez még megbecsült állás vó't. :D

"Bezzeg a régi jó dolgokbó' nem maradt semmi." :D

2013. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/557 A kérdező kommentje:

"Dórikácsocska" Ennél szebbet életemben nem hallottam :') Nem is tudom, miért nem szeretem a 'Dóriká'-t... Úgy szép, meg jól hangzik, meg minden, de olyan nem én... :)


Tényleg kultúra és közösségbe került át a kérdés. Nem tudom, mikor :) Valaki ránéz a kérdésre, meglátja a válaszok számát, azt fogja hinni, hogy mi itt szétvitáztuk az agyunkat :)

2013. febr. 14. 20:22
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!