Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ennyire, ha...

Csak engem zavar ennyire, ha a másik nem tud helyesen, normálisan írni?

Figyelt kérdés

Számomra olyan zavaró, ha valaki, akivel épp ismerkedek neten, vagy csak beszélgetünk, nem tud helyesen írni :S És itt most nem is arról van szó, hogy kisbetű-nagybetű, fogalmazés, vesszők, stb. hanem az alapszavak.... Nekem rögtön az jön le, hogy egyáltalán nem művelt, még egy kicsit sem, és hogycsak olyan zavaros az egész jelleme, stílusa.


Vagy csak ennyire szőrszálhasogató vagyok? Mert szerintem alap dolog...


Lány vagyok...


Előre is köszi!



2013. febr. 13. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/557 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek veled. L
2013. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/557 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Téged, csak Te írod itt ki...
2013. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/557 anonim válasza:
100%
Engem az szokott falhoz csapni, mikor azzal indokolja, hogy siet, vagy mobilról ír. Érdekes, nekem arról is simán megy. Volt benne hiba? Nem hát! Pedig gyorsan gépeltem le ezt a 3 sort...
2013. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/557 anonim ***** válasza:
85%

Teljes mértékben megértelek Kérdező. Engem is idegesít, ami a legszomorúbb, hogy egyre több ilyet látok. Elcsodálkozom, hogy vajon tényleg a 21. században vagyunk? :O

A "kedvencem", amikor valaki a mondat végén semmilyen mondatvégi írásjelet nem alkalmaz, vessző nélkül egybeolvasztva írja a szöveget. Semmi tagolás, semmi nagy kezdőbetű, semmi hangulatfestés. :D


25 éves férfi

2013. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/557 anonim ***** válasza:
19%
hat en nim irtek egggyet veleed.
2013. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/557 anonim ***** válasza:
100%

Engem is rohadtul zavart ez régebben, de valahogy megszoktam. :/ Az idegesít a legjobban amikor valaki mindent rövidíteni akar és értelmeznem kell a szöveget amit írt. :D

Elsőre néha nem is tudom mire gondol...hihetetlen hogy nem képesek normálisan gépelni.

18/F

2013. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/557 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon tud zavarni. Az íráskép is sokat el tud árulni egy-egy személyről és magam is azt tapasztalom, hogy a helyes írásra képtelen emberek kevésbé műveltek sok területen. Lehangoló...
2013. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/557 A kérdező kommentje:

Hjajj, akkor normális vagyok, és nem csak én vagyok vele így!


Kedves negyedik válaszoló: Ezaz! Semmi hangulatfestés, ezt jól megmondtad! :D Kedvencem, mikor nekem kell bogozni a szöveget, hogy mit is akar mondani, és hogy vajon mit akar ezzel mondani, mert nincs hangulatjel, vagy valami utaló jel, vagy normális külalak... :D

2013. febr. 13. 22:04
 9/557 A kérdező kommentje:

Ami meg itt megy gyakorin.... :)

Tényleg nem azt mondom, hogy mindenhol vessző, meg nagy kezdőbetű, meg ilyenek.... De az sem kerül időbe, csak egy kis odafigyelés. Sokkal értelmesebb kép jön le rólam is, plusz, mivel szeretem a grafológiát és tanulmányozom is, ezért nekem a kesze-kusza gépelésből is az jönle, hogy nincs tisztában magával, nem tudja, milyen, zavar van a lelkében, stb...

2013. febr. 13. 22:06
 10/557 anonim ***** válasza:
26%
Hat,engem,nem,zavar!nak a hiibak.erttitek!:D
2013. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!