Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a 17 éves...

Mit szólnátok, ha a 17 éves lányok bejelentené, hogy összejött egy 30 éves férfival?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 10:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
mit szólnék ? a 20éven alattiaknak kéne javarészt egy két numerára, utána már a férfiak is felnőttesebben gondolkodnak. semmi közöm ahhoz akit a lányom választott, nem a középkorban meg ki tudja hol élünk hogy a szülők ki gondolnak valakit kihhez adják a lányukat hozzá, a lány meg utána depressziós lesz. mindenkinek szíve joga kit választ , ha ő egy komoly érett férfit akar magának 17évesen akkor hagy legyen vele, minthogysem egy kis taknyossal akinek csak arra lenne jó
2013. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
45%
Megfognám a pasit,torkon rúgnám a földön meg kirugdosnám a gyökér fejéből a fogait. Azért kezd "gyerekekkel" mert az Ő korosztályában az emberünk egy SENKI.
2013. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Pár hét és jó eséllyel úgyis szakítanak, vagy a korkülönbség miatt, vagy a 22-es agyszintű emberek támadásai, beszólásai miatt. A szülőnek felesleges ezért rontani a kapcsolatát a gyerekével.

Ott van még a minimális esély, hogy tartós kapcsolat alakul ki, netán egy életre szóló.

Akkor meg főleg rossz döntés a tiltás.


/Tizenhat évesen ismerkedett meg későbbi férjével, Bogdán Csabával, miközben turnéjához keresett zenészeket. A közöttük lévő 16 év korkülönbség miatt eleinte Szandi édesapja nem nézte jó szemmel kapcsolatukat. Szandi 1996-ban Csabához költözött, majd 1999-ben összeházasodtak. Három gyermekük született, Blanka, Domonkos és Csaba./

2013. febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnak egymásra hangolódni, úgyis kijön majd a korkülönbség majd. Mert amilyen előnye lehet ennek, olyan hátránya is. Pl ha a srác komoly, a csaj meg azért még bulizna, stb, ez a két véglet azért egymásnak feszítheti a dolgokat pár éven belül szerintm. De egyáltalán te az anya vagy kérdező vagy a csaj akiről szó van?
2013. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Az én nővérem 20 éves és együtt van egy 31 évessel.Már 2 éve együtt vannak és boldogok..jó most biztos nem házasság lesz a vége,de ha szeretik egymást?
2013. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Először is örülnék, hogy van olyan jó kapcsolatom a lányommal, hogy még ezt is elmeri mondani nekem, annak ellenére, hogy tudja, a legtöbb szülő lehidalna egy ilyen kijelentéstől.

Másrészről az embert nem a kor, hanem a tapasztalatok teszik éretté. Lehet valaki 17 évesen érettebb, mint egy 30 éves, ezt én magam is tapasztaltam a saját bőrömön.

Harmadrészről a legnagyobb hülyeség ilyenkor azzal védekezni, hogy a lányom még kiskorú (Fiatalkorú...). Miért, ha a 18. szülinapján jelentené be, akkor gratulálnál neki vagy mi?

Illetőleg én is csak azt tudom mondani, amit előttem már korábban, szexelni egy 17 évessel is fog, ennélfogva semmi értelme jobban félteni egy 30 évestől.

2013. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 QueenRavenna ***** válasza:
Melegen ajánlom e kérdés elolvasását a 17 éves kislánynak: www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-kerdesek__4016285-hogy-mondjam-el-neki-hogy-terhes-vagyok-ha-igy-viselkedik-velem
2013. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 QueenRavenna ***** válasza:
2013. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 TommyHUN válasza:
Mivel a lányod még nem 18, így, ha valamit csinálna vele a fickó, egészen nyugodtan feljelentheted, ha az nem tetszik neked! (Szex, rosszabb esetben molesztálás, ha nem bízol benne)
2013. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!