Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a 17 éves...

Mit szólnátok, ha a 17 éves lányok bejelentené, hogy összejött egy 30 éves férfival?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 10:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
49%

Manapság nem házas egy 30 éves férfi.

19 voltam, amikor összejöttem egy 31 évessel. Már nagykorú. Lassan 15 éve vagyunk együtt.

2013. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
87%

" tudja-e egyáltalán, hogy a lányom még kiskorú. "


Ő meg visszakérdezne, hogy tudod-e hogy 17 évesen már nem kiskorú, hanem fiatalkorú. Nagy különbség van a kettő között.


De a bejelentéstől én is lehidalnék... Mit akar egy 30 éves egy 17 évestől?

2013. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkoznék,hogy vajon mit tud nyújtani egy 17 éves gyerek egy 30 éves embernek a szexen kívül?Most vagy a lány túl érett,amit kétlek,mert minden második apakomplexusos ezt mondja magáról,vagy a férfi van csapnivaló értelmi szinten,ha neki szellemi partnerként megteszi egy 17 éves gyerek.
2013. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
27%

Mit akar egy 30 éves egy 17 évestől?


Jól érzi magát vele ennyi.Szerintem nem ez az első és az utolsó ilyen.Ha a lány van annyira okos hogy tudja mit akar akkor semmi hátránya nem származhat belőle.A fiatalabb csajokat mindig is vonzották az idősebb pasik,az idősebb pasikat meg a fialabb csajok.Persze persze csak biztos meg akarja dugni a az idősebb pasi.Elárulom neked egy fiatalabb is ugyan úgy meg akarja csak dugni.Sőt!

Még is mit akar tőke?Lehet hogy jól érzi egymást egymás táraságába,néha szexelnek egyet..és?Mit zavar téged vagy bárkit is?

Az emnnyivel jobb amikor 30 éves nőnek 50-60 éves pasija van?

2013. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Hiába pontoztok le pontozó huszárok!Ez az igaszság!Senkinek semmi köze hozzá!Kivéve az anyját amíg nem tőlti be a 18-at!Ha betőltötte akkor meg már úgy sem szólhat bele....
2013. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már feltetted egyszer!

Mit húzod fel magad?

A mai világban meg esik,és mit görcsölsz rá ennyire?

És ha tényleg szeretik egymást?

2013. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 QueenRavenna ***** válasza:
27%
Verőembereket küldenék a pasira!
2013. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Én a lány helyében mondjuk nem így kezdeném, hogy: Szia Anya, ő itt Bálint, 30 éves! :D
2013. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
vegyük másfelől a kérdést azt mondom: Nézzük tényleg a pasi szemszögéből is, hiszen ő is ember, neki is vannak érzései, jó kapcsolatot akar magának, nem pedig egy harmincas nőt aki már elvállt, van gyereke, stb, vagy egy senki mellett nem tudni meglevő nőt, aki fűvel, fával, bokorral, gyepszőnyeggel is volt már. Ez is belejátszhat abba, azon felül, hogy kedveli a csajt. Most egy harmincas embertől is akinek eddig nem jött össze jó kapcsolat, is lehetnek olyan váagyai, hogy ne a korabeliekből kelljen választania. Jó, még nincs 18 de lehet többet látott már mint egy negyvenéves. tehát valahol a srácot is megtudom érteni ha ezek az okok amiket felsoroltam.
2013. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz én nem vagyok anyuka, így nem tudom, hogy mit szólnék ha a lányom bejelentené, hogy az új párja 30 éves, de azt gondolom, hogy nem feltétlenül idióta, buta, link az a 30 éves aki kezd egy 17-18 éves, esetleg huszonéves lányokkal. Hogy miért?

Azért, mert egy 17-18 éves is tud olyan éretten gondolkodni, mint más 25-30 évesen, a kora ellenére, sőt, van, hogy még jobb felfogással állnak az élethez mint az utóbb említette életkorban lévő nők többsége. Nem tudom, hogy a lányod mennyire érett, milyen a gondolkodásmódja, de valóban ezt te sem biztos, hogy tudod, hogy hogyan áll a férfiakhoz, mik az elképzelései egy kapcsolatról, ugyanis az édesanyák hajlamosak előbb észrevenni a gyerekeikben a gyermeki énjüket. Hogy miért akarhat egy ennyi idős férfi, egy fiatal lánytól/nőtől kapcsolatot? Véleményem szerint azért, mert sok olyan vele egykorú nő van, akik úgy érzik, hogy ketyeg a biológiai órájuk, minél előbb házasságot,családot szeretnének, úgy élik az életüket, hogy dolgozni, megfelelni az elvárásoknak, a férfiaknak, hogy legyen már valaki aki feleségül veszi őket. (Tisztelet a kivételnek). Ezzel szemben egy 17-18 éves még szeretné látni a világot, rácsodálkozik a dolgokra, lehet neki újat mutatni, el lehet vele menni kikapcsolódni, mert nem azt várja a férfitől, hogy a pénzkeresésre és a családra koncentráljon, a fiatal lányok pedig ezt mind megkaphatják egy idősebb férfitól, a velük egykorúaktól pedig nagyrészt azt, hogy buli az élet, megy a videojáték és a tippmix ezerrel, mert fiatalok vagyunk, miénk a világ. Valamint nem minden férfi vágyik még 30 évesen családra, ahogyan nők közül is van olyan akik még csak gondolattal sem játszanak el ennyi idősen, hogy gyereket vállaljanak.

Összesítve, nem biztos, hogy csak a rosszat kellene látni mindenben, ebben a kapcsolatban nagyok sokat tanulhat a másiktól mindkét fél.


22/N

2013. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!