Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátom megsértődött, nem...

A barátom megsértődött, nem ír vissza. Mit tegyek? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Az egész azzal kezdődött, hogy egy ismerősömmel beszélgettem skype-on, és miatta nagyon ideges lettem, mert olyan dolgokba avatkozott bele, amihez semmi köze, és a a véleményét megmondta, ami csak arra volt jó, hogy az idegeimmel játsszon. Teljesen felidegesítettem magam, és a barátom észre vette, hogy feszült lettem.. Elmeséltem neki a dolgokat, és megmondtam neki hogy mi a véleményem... Itt kezdődőtt a nézeteltérés... Magára vette a kommentem, de hiába mondtam neki, hogy nem ő a hibás,es hogy semmiről nem tehet, ráadásul a véleményem nem neki mondtam, de már késő volt... Teljesen begőzölt, hiába mondtam neki bármit, nem mondott semmit, nem írt vissza az SMS-emre, nem vette fel a telefont... A kapcsolatunk már jó két hónapja tart, semmi gondunk sem volt eddig, egy vitánk sem, szeretem Őt nagyon.... Szerintetek mit tegyek? Próbáltam vele beszélni mindenhogy, személyesen meg holnap fogok elmenni hozzá... Lehet, hogy velem volt a baj, hogy kimondtam a véleményem, vagy lehet, hogy Ő érzékeny... Kérlek segítsetek! 17 éves lány vagyok

2013. márc. 26. 23:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, a barátod észrevette, hogy feszült vagy, ebből az következik, hogy rákérdezett, mi a baj, te meg elmondtad neki... Innentől nem értem, mi a problémája.
2013. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!