Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok erre ha...

Hogyan reagálnátok erre ha börtönben ülnétek?

Figyelt kérdés
Szóval magányosan, egyedül maradva, csak a család támogatásában bízva ülsz a börtönben (Ffi). Kb félév után felbukkan egy jó barátod (Nő) aki több oldalon keresztül kifejezi mennyire szeret és mennyire hiányzol neki. Örülnél neki? Esetleg ha bevallaná h titkon szeretett és még most is odáig van érted? Mit tennél ha hamarosan kiszabadulnál?
2013. ápr. 18. 20:53
1 2
 1/15 anonim válasza:
91%
Örülnék neki,hogy valaki gondol rám
2013. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Biztos örülnék. Egy kis színt hozna a szűrke napokba. Meg örülnék, hogy van valaki, aki gondol rám. Még akkor is OK, ha később, vagyis a kiszabaduláskor nem realizálódik a kapcsolat.
2013. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Azt a titkon szeretett dolgot szerintem jegeld egy darabig, amúgy biztos örülne.
2013. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Börtönben van internet hozzáférés?
2013. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

ma 21:02 Gondolom a kérdező a nő, aki a levelet írni akarja.


Habár amilyenek a mai börtönök, már semmi sem lehetetlen.

2013. ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Szemét és aljas dolognak tartom kihasználni egy ilyen ember jelenlegi helyzetét-mint a srácnál ami van.


az is más lenne, ha a srác irna egy nőnek kifelé. De igy ahogy te próbálkozol elég aljasnak találom.Én a pasi helyébe biztosan elhajtanálak és átlátnék ezen az egész trükközésen.

2013. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

21.02. vagyok, és nő. De nem akarok levelet írni neki!!!!

Csak csodálkoztam, hogy van internet a börtönben..

Mert ugye, az elitéltek körülményeit, MI,ADÓFIZETŐK teremtjük elő. Vagy tévedek? Bűnösöknek internet..

Mások mélyszegénységben...

2013. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

7 "Bűnösöknek internet.. "


Te mit keresel az interneten? mikor te is bűnös vagy.

2013. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miben is vagyok én bűnös?
2013. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jézusom! :D Nincs internet, ez postai levél lenne. Meg miért lenne ez aljas dolog? Nyilván nem ezzel indítok hanem több levélváltást követően ha kibontakozik a dolog, akár így is alakulhat. Egyébként elmondom a kedves válaszírónak hogy elég jó kapcsolatunk volt itt kint is, tehát ez nem a semmiből pattan elő.


Többieknek köszönöm az értékelhető válaszát, ment a zöld :)))

2013. ápr. 18. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!