Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok erre ha...

Hogyan reagálnátok erre ha börtönben ülnétek?

Figyelt kérdés
Szóval magányosan, egyedül maradva, csak a család támogatásában bízva ülsz a börtönben (Ffi). Kb félév után felbukkan egy jó barátod (Nő) aki több oldalon keresztül kifejezi mennyire szeret és mennyire hiányzol neki. Örülnél neki? Esetleg ha bevallaná h titkon szeretett és még most is odáig van érted? Mit tennél ha hamarosan kiszabadulnál?
2013. ápr. 18. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

:)) Én vagyok az a birka, aki nem értette a kapcsolatot, és az internetre gondolt. Régen havi 1 levelet lehetett küldeni, és nagyon szigorúak voltak a szabályok. Mindegy.

Válaszodra: örülnék neki, és szabadulás után mindent megtennék a kapcsolatért.

2013. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát nem éppen egy regénybe illő szerelem ez. :)


Amúgy tudd meg, miért ül börtönben. Mert ha máskor is lecsukják, neked nagyon nehéz leted lesz a gyerekkel egyedül, ha odáig eljutsz.

2013. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Most bármennyi levelet lehet küldeni, bár valóban több idő míg eljut hozzá és míg hozzám vissza, mint a való életben... (ugye átnézik stb, nem sietik el) :D


Köszönöm mindenkinek, aranyosak vagytok, azt hittem lesz egy pár leugatás és nem, ez egy kellemes "élmény" :D

2013. ápr. 18. 21:55
 14/15 Andizsuzsi ***** válasza:

Az attól függ, hogy mit takar a támogató család. Mert ha abba barátnő, esetleg feleség is tartozik, akkor semmit.

Amúgy ha titokban mindig is szeretted, akkor miért vártál ennyit, hogy megmond?

2013. ápr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Még hogy nem regénybe illő!

A világirodalomban számos példa van erre, talán elég, ha Stendhalt megemlítem.

Egyébként valóban van esélyed, hiszen lélektanilag nem elhanyagolható az, hogy érdeklődsz utána, kiállsz mellette.

Nekem is volt régi jó ismerősöm, aki bajba került, bizony előfordulhat ez, a mondás szerint mindenkinek van ott egy téglája. Lehetsz akár figyelmetlen gázoló, vagy akár peches és meg is tévedhet akárki.

Ott is csak emberek vannak és talán segíthetsz is rajta, de azért az óvatosság sem árthat, nem biztos, hogy olyan, aminek Te megismerted, megváltozhatott azóta.

2013. ápr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!