Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez nagyon buta dolog volt...

Ez nagyon buta dolog volt tőlem vagy jól tettem?

Figyelt kérdés
Vaterán regisztráltam mert szerettem volna valamit venni. egy hangszer. 12ért volt meghirdetve amit már meglicitáltak. október 2.án járt volna le az aukció. villámára 17volt. nekem nagyon megtetszett és féltem ha meglátja az első licitáló hogy van másik jelentkező (mert én közben kérdeztem az állapotáról az eladótól) lecsap rá így én megvettem villámáron...benne van az hogy lehet hogy megvehettem volna 12500ért is lehet hogy az utolsó pillanatban licitál mégegyet az a másik..így az enyém de néhány ezer forintért többért. írta az eladó hogy 2-3 hét múlva jönnek ugyanilyenek de lehet azokkal is ugyanígy jártam volna szóval végképp nem tudom eldönteni hogy ez elhamarkodás volt vagy jó döntés
2009. szept. 28. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az okoskodás halála a tett. A tetté az okoskodás. Mivel megváltoztatni ezt már nem tudod, okoskodni felesleges. Az egyetlen értelmes kérdés, hogy Neked megér-e a dolog 17-et, amennyiért vetted, és meg tudtad volna szerezni máshonnan olcsóbban, ugyanennyi utánajárással, ugyanakkorra? Na megéri és a második válasz is NEM, akkor nincs miért ostoroznod magad, hoztál egy üzleti döntést és kész.
2009. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked megérte, akkor jól tetted. A Vaterán sokszor az aukció lejárta előtti utolsó órában mennek a nagy "kűzdelmek", amiből nem biztos, hogy jobban kerültél volna ki. Így a tiéd lett, mégha drágábban is. Használ egészséggel!
2009. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azt hiszem még így is megérte nekem. tényleg felesleges rágódnom, igazatok van. köszönöm a válaszokat
2009. szept. 28. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!