Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a bajotok a 13 évesekkel?

Mi a bajotok a 13 évesekkel?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményekre. :)

2013. máj. 21. 19:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem sok esetben az a bajom velük, hogy azt hiszik, hogy felnőttek, szeretnék a felnőttek jogait, de a kötelezettségeket és a felelősséget nem vállalják a tetteikért.
2013. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én nem értem, hogy mi a problémájuk az embereknek a 13 évesekke :) én is annyi vagyok, és nagyon sok ilyen korú gyerek van a környezetemben, de szinte mind normálisak. Persze, kivételek mindig vannak, csak az a nagyon zavaró, hogy mindenki általánosít. Ha megkérdezik, hány éves vagyok, és azt mondom, hogy 13, akkor már el vagyok ítélve a korosztályom miatt. Szerintem ez így nem helyes :)
2013. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ez igaz,nem kell mindig általánosítani :) Én azt nem értem hogy miért megy állandóan a rasszizmus vagy néhány embertől a homofóbság?Mert gyakran hallok hasonló korúaktól utálkozásokat a másik személy másságáról.Én meg ilyenkor elég rosszul érzem magamat. :( :/
2013. dec. 19. 13:55
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem mindig van türelmem sok kamaszhoz.


Kamaszok lázadnak, és néha csak a lázadás kedvért, mondjuk ez az önmegismerés része is, etc. - de engeria igényesek vagytok. Van bennetek élet, egyet nem szeretek, hogy a nem szó általában hiányzik a szótárból, sok kamasznál. Ha kérlek kimarad erre az időre érthető. ;)


...


Ez olyan, kérdés mi a mi a bajod neked az ötven-hatvan évesekkel?


35F - akinél a ~21 az a bizonyos határ.

2014. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!