Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A pszichológusok mitől olyan...

A pszichológusok mitől olyan okosak és bölcsek? Mit tanultak az egyetemen? Honnan ismernek olyan szavakat amiket sok más ember nem? Milyen könyvet olvassak, hogy okosabb legyek és egyben több idegen szót ismerjek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 15:33
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
csak az a baj nem tudom, hogy ott az egyetemen milyen tankönyvek vannak, nem tudja valaki?
2013. máj. 22. 23:37
 12/23 anonim ***** válasza:

Melyik egyetemen? :D

De ha bemész és azt mondod, hogy ajánljanak neked egy jegyzetet az adott témában, eléd dobnak párat, aztán választasz.

2013. máj. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
csak kicsit messze vannak azok az egyetemek, ezért akartam a netről rendelni valami ilyen könyvet
2013. máj. 23. 00:58
 14/23 anonim ***** válasza:

hát te nagyon elvarázsolt figura vagy

mégis mi a célod?

2013. máj. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ha tudományos műveltségre szeretnél szert tenni, és sok idegen szót szeretnél ismerni, akármilyen tudományos művet olvashatsz. Pl. Hegelt. Ember legyen a talpán, aki ővele megbirkózik. Még nekem sem sikerült, pedig olvastam már egy-két kevésbé könnyű szöveget életemben.

A pszichológusok meg nem mind okosak, inkább csak meggyőzőek. Abban a többségük tényleg jó. De tudni kell olvasni a sorok között, mert sok köztük a pojáca.

2013. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
hát már én se tudom, hogy mi a célom
2013. máj. 23. 15:56
 17/23 anonim ***** válasza:

nem okosabbak és nem bölcsebbek, mint bárki más;

ha beszélsz nekem és én hallgatok, akkor én is bölcsnek mondható vagyok ilyen alapon


idegen szavak=szakkönyvek

2013. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
bemész és beiratkozol az egyetemi könyvtárba, kedvedre vehetsz ki könyveket a témában
2013. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. máj. 24. 17:02
 20/23 anonim ***** válasza:
18%
A pszichológusok egyáltalán nem okosak és abból élnek, hogy jó sok pénzért közhelyeket dobálgatnak hozzád, miközben lesz...ják a problémádat.
2013. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!