Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezekkel a...

Mit csináljak ezekkel a lányokkal?

Figyelt kérdés

4.osztályba járok.Van 3 lány,aki folyton kiközösít engem...Az egész óvodában kezdődött.Az unokatesatvéremmel egy csoportba jártunk,és ott volt neki a legjobb barátnője akik kiközösítettek.Amikor ők játszottak pl. a babaházzal,és elmentek,én utána nem játszhattam azzal.Folyton piszkáltak,kiröhögtek,hatalmaskodtak felettem.Volt,hogy az oviban a dadusom mellet sírtam.

És akkor jött az 1. osztály.Kiderült hogy az unokatesómmal,aki kiközösít egy osztályba kerültem...Napokig bőgtem.Mikor az evnyitó vége lett,3 napig az unokatesómnak nem volt egy haverja se.Akkor nyugi volt.De utána egy Adrienn nevű kiscsajjal lefejelték egymást,és még most a legjobb barátnők.Szóval röviden.Az unokatestvérem és az az Adrienn,minden 3. nap kiközösít.Egyszer még azt akarják hogy a barájuk legyek,játszunk,utána pedig(rögtön másnapra),megaláznak,megütnek,kiröhögnek,kiabálnak velem,és azt mondják húzzak a pi*ába.Azt mondják hogy kényes,nyávogós vagyok.Pedig nem igaz,az osztályban minden fiú szeret,vannak barátaim.De én egyszerűen már nem bírom...Segítség!


2009. okt. 4. 10:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
3%

szia.

ha gondolod írj egy e-mailt

és add meg az msn-címed!

és elmondom mit lehet ellenük tenni.:)

remélem tudok segíteni szia:)

2009. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha 4. osztályba jársz, akkor 10, legfeljebb 11 éves lehetsz. Egy ekkora gyerek nem így ír. A vesszők többnyire a helyükön vannak, a helyesírás viszonylag jó, és a szókincs is eléggé gazdag. Bocs, ha tévedek, de az volt az első gondolatom, hogy ezt egy lényegesen idősebb, unatkozó személy írta.

Amúgy meg: hogy a kérdésedre is válaszoljak. Ha az osztályban minden fiú szeret és vannak barátaid, minden OK. A kisgyerekeknek - tapasztalatom szerint - mindig vannak "ellenségeik". Legjobb, ha nem foglalkozol velük és a barátaidra koncentrálsz, akkor leszállnak rólad.

2009. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Öhh...:S 10 éves vagyok.Csak helyesen írok,az is baj? Nagyon jól megy a helyesírás,nyelvtan,és nem unatkozó vagyok.Hanem egy 10 éves lány.
2009. okt. 4. 10:51
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

utolsónak, a mai világba nem meglepő hogy 10-11 évesen így gépelnek, interneteznek, és ekkora a szókincsük.

Öcsém 9 éves, és 6 éves kora óta számítógépezik, és már akkor magától bekapcsolta a gépet beállította a játékot interneten. ma már msn-ezik, zenét hallgat, mindent. pedig csak 9 éves. Jóh, az tény hogy szerintem nagyon befolyásolja az a dolog ha vannak nagyobb testvérei. Mi 3an voltunk idősebbek öcsémnél. 22/L

2009. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
10%

melikecicus@hotmail.com

első vagyok ha szedetnéd segítek és ha van msned felvehetsz:)

ha nincs írj egy e-mailt!

2009. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Hirtelen nekem is az jutott eszembe, hogy egy 10 éves gyerek nem ír így.... ilyen szókincs, megfogalmazás és helyesírás szerintem elképzlehetetlen ilyen korban, hacsak nem Szász Marci leszármazott az illető, mert akkor elhiszem.
2009. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban, ahol gyakran még huszonéves felnőtt emberek is úgy írnak, hogy xercsi, láw, vok, stb., inkább örülni kéne, hogy egy 10 éves kislány ilyen igényesen és helyesen ír :)

Kérdező, szerintem egyszerűen ne állj szóba azokkal a lányokkal! Ha minden alkalommal, amikor odamennek hozzád "barátkozni", megbocsátasz nekik, akkor sose fogják abbahagyni a piszkálódást. Nézd őket levegőnek, és barátkozz inkább normális emberekkel, az se baj, ha nem az osztályodból, hanem mondjuk az utcátokból, más osztályokból, vagy bárhonnan!

2009. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Írhattok még.Am volt már egyszer arra példa,hogy az unokatestvérem megütött,vagy az egyik majmolója úgy rámcsapott,hogy piros lett a kezem :S De ezt elmondtam a szüleimnek.Vissza is adtam nekik az ütéseket:S
2009. okt. 4. 12:24
 9/11 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem nagyon is elképzelhető, hogy egy gyermek ilyen fiatalon is tud fogalmazni. Én 6 éves koromra már folyékonyan olvastam és írtam. Legyünk inkább büszkék erre a lányra ahelyett, hogy piszkálnánk!

Mellesleg, tanácsolni csak azt tudom, hogy kerüld őket. Egy kicsit fura, hogy olyan sokszor megaláznak téged, de te mégis játszol velük, ha olyan kedvük van, hogy befogadnak téged. Egyébként nem kell szót fogadnod nekik! Ha látják rajtad, hogy félsz tenni ellenük, tovább fognak piszkálni! Mutasd meg nekik, hogy semmivel sem jobbak nálad!

2009. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

A mai világban, ahol gyakran még huszonéves felnőtt emberek is úgy írnak, hogy xercsi, láw, vok, stb., inkább örülni kéne, hogy egy 10 éves kislány ilyen igényesen és helyesen ír :)

Kérdező, szerintem egyszerűen ne állj szóba azokkal a lányokkal! H

2009. okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!