Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóba álljak-e még ezekkel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóba álljak-e még ezekkel a lányokkal?

Figyelt kérdés
egy baráti társaságomból van két lány, akik oszt. társaim, és viszonylag egész jóba vagyok velük. Tegnap adódott, hogy elmentünk bulizni együtt, velük, pár haverommal, meg pár lánnyal, akiket csak ők ismernek. Kedvük támadt, és csak úgy alaptalanul végigsúgták, hogy nekem 12 centis a farkam. Persze minden lány röhögött, és nézett is rám eléggé. Én nem éreztem kínosan magam ez miatt a dolog miatt, mert alaptalan, másrészt, mert melyik hülye foglalkozik ilyesmivel, de ez a dolog k.va nagy bunkóság volt tőlük, és már volt rá példa, h hasonló helyzetbe hoztak. Az önbecsülésem itt most a kérdés.
2011. jún. 5. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé parasztok, én nem foglalkoznék velük.
2011. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne vesszél velük össze, mert nincs értelme. Ezek ilyen éretlen fruskák, legalább is úgy viselkednek. Ne is foglalkozz velük.
2011. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te meg meséld el róluk, hogy gombás a puncijuk.
2011. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megkívánták a farkadat, azért foglalkoznak vele.

Kínáld meg szépen őket a bőrös virslivel, mint úriember, ha már úgy odavannak érte.

2011. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mihamarabb tisztazd ezt a felreertest! Mutasd meg nekik az elso alkalommal hogy f>12, titokban ugyis pont erre vagynak! :)
2011. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A második 14:10-nél a pont!
2011. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!