Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rockerek, gothok, más érdekese...

Rockerek, gothok, más érdekesen öltöző egyének! Gyakran beszólnak idegenek? Mi volt a legdurvább? Esetleg tettlegességre is sor került? Mit éreztetek utána? Ez befolyásolja a külsőtöket?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok válasza érdekel,mert velük talán könnyebb kötekedni,de fiúk is írhatnak.
2009. okt. 4. 14:12
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
a sok rétinéger.... -.- hát igen... ők pofázgatnak... nekem leggyakrabban szinte mindenki kiszól a Depressziós (zenekar) pólómért -.- kivéve a jóarc goth-ok és rockerek ;)
2010. máj. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem oltozkodok atlagosan, rocker vagyok es bizony kapom a beszolasokat meg a ''hat ez meg hogy nez ki'' tekinteteket es en sem tagadom, rosszul esik de nem erdekelnek, nem kerek elnezest azert, ahogy oltozkodok, kinezek. Mar volt, hogy le is emoz-tak ebbol is latszik hogy fingjuk nincs arrol mi az az emo es en kikerem magamnak ezt a megjegyzest. Szerintem azok nezzenek magukban akik anelkul lepnek ki az utcara hogy tukorbe neztek volna...
2010. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kedves '01-14 11:44' hozzaszolo. Nagyon erdekes volt olvasni amit irtal. Es orulok, hogy ugy fogod fel ahogy. Nekem is folyton ezt mondtak, hogy majd kinovom ha felnott leszek, meg ha vege a lazado tinikoromnak akkor majd leszokok errol...de a csaladban is megkapom a magamet, tobbek kozott szo szerint 'szokjal mar le errol a hulyesegrol' meg, hogy miert van szuksegem ezekre a zenekre stb blabla...nezzek ki normalisan, nem kene egy ilyen szep lanynak igy kineznie...hat azt majd En eldontom. Velemenyem szerint igenyesen oltozkodok, megvalogatom mit veszek fel de azt nagyon.
2010. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!