Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hogyan viselkedtek az...

Ti hogyan viselkedtek az ilyen személyiséggel?

Figyelt kérdés

Mindig ott van, "felesleges" személy, kívülálló, unalmas, nem lehet vele miről beszélni, pofátlan, ragaszkodó, megy az ember után, ahelyett, hogy beismerje, hogy egyedül van, a legbizalmasabb beszélgetésbe is pofátlanul belekapcsolódik, ami nyilvánvalóan csak két-három személyre tartozik, a saját egyéniségét feláldozza, csakhogy megfeleljen.

Én személy szerint ilyenkor nagyon ideges leszek, félek, hogy az emberek majd azt hiszik hogy én is olyan vagyok, ha már valaki "alárendeltemként" viselkedik, nagyon bunkó, flegma és elérhetetlen tudok lenni, de ezt nem tudom irányítani, a falra tudok mászni az ilyen emberektől.


2013. máj. 24. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled.
2013. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a téma, ki az a vki. Ha nagyon felháborító (mondjuk nagyon személyes dologba szól bele, és nem osztottunk neki lapot), akkor megmondom neki, hogy nem rá tartozik. Egyébként meg akkor elkezdek másról beszélni vagy arrébb állok.
2013. máj. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyha annyira egyedül van,akkor mitől tartasz,attól hogy a személyes dolgaitokat elmondja másnak?Mert ha egyedül van,és meg akar felelni,akkor valószínűleg nem fog pletykálkodni.Nem is biztos,hogy unalmas ember,próbálj meg vele beszélgetést kialakítani,ne legyél vele undok,de ha ez nem megy,akkor mondd meg neki,hogy zavar a jelenléte,kerek-perec.Csak akkor ugye bunkó leszel,de hát így sem tűnsz egy kedves embernek,ne haragudj.:)
2013. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!