Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiatalok, miért kötöttök bele...

Fiatalok, miért kötöttök bele kedvtelésből ismeretlenekbe?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge ne vegye magára, de akié igen, az öltözködjön most fel.

Miért van az, hogy a fiatalok egy része odáig korcsosul, hogy csupán kedvtelésből odamegy egy ismeretlenhez (vagy épp olyanhoz, akit legfeljebb látott az utcán párszor és felismeri) és egy mondva csinált okkal nekimegy, vagy legalábbis próbál vele addig kötekedni, amíg a célpont igazi okot nem ad egy verésre (és akkor is persze falkástól álltok neki)?

Szeretném már megtudni, hogy ennek mi az oka (betegség, ösztön, születési rendellenesség, családi vagy társasági hatás), mert ma lett a fajtátokkal tele a tököm, már elnézést a kifejezésért.


2009. okt. 5. 18:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%

én nem szoktam

békés természetű vagyok

nem értem miért csinálják

2009. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy jó kérdés, erre én is kíváncsi vagyok! 16F
2009. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
100%
Mert hülyék, bunkók, menőzni akarnak.Ezt látják otthon, baráti körben, aki békés természetű és nem kötekszik az vesztes.Szánalmasnak tartom az ilyen kötekedőseket.Mivel tanulással és valódi értékekkel nem tudnak kitűnni hát így akarnakkitűnni.Undorító...
2009. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Én se vagyok még tizennyolc, megjegyzem.. Kb az a korosztály vagyok, mint amelyikről ez most szól.

Egy könyvet lehetne ezekről írni...

2009. okt. 5. 18:36
 5/31 anonim válasza:
83%

Mert sokszor az alkoholos állapot előhozza az emberekből az otthon kapott agressziót, dühöt, amit elfojtanak. Az értelmetlen balhék után szokásom megjegyezni, micsoda jó hogy pont ezt legalizálták...

A másik a szimpla ostobaság, nem lehet erre mit mondani, az emberek sokszor hülyék. Ők se tudják megmagyarázni, azt meg ha a fejükhöz vágjuk, hogy csak többen (mint írtad falkában) kemények, fel se veszik, mintha ki se mondtad volna...

2009. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Dehogynem veszik fel, utána pont azért ugrálnak, mert 'beszóltál?' :\

Ma voltam pont szemtanúja egy ilyen esetnek, mint amit fent írtam. 3 fiú. Ebből a kötekedő fél talán nem volt teljesen józan. Aztán volt köztük egy, aki fenyegetőzött a három helyett is, ő józan volt.

Ergo, nekik nem kell feltétlen ittasnak lenniük egy ilyen balhéhoz...

2009. okt. 5. 18:51
 7/31 anonim ***** válasza:
52%
cigánykodás..
2009. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
36%

A válasz megírásának időpontja: ma 18:58

egyetértek

2009. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%

cigányok szoktak ilyenek lenni, illetve focidrukkerek.

Az ideg kap el amikor megyek a buszhoz szombatonként és mecsre készülnek. Ott lent az aluljáróban óbágatnak mint az állatok. Betiltanám az egész focit itthon a f.szba. A csapatok úgyis szarok, a szurkólóknak meg nem a foci a fontos, hanem az, hogy utána egy jót balhézhassanak.

2009. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Azokon a focimeccseken én is jókat röhögök.. Falusi vagyok, a focimeccsek alkalmára összegyűlik a nép, a hülyék fociznak és a nagy focisták anyáznak meg magyarázzák a korlátnál, hogy hogyan kéne azt jól csinálni..

Direkt nem akartam cigányozni. Egyébként elárulom, ennél az incidensnél, ami ma történt a három fiúból kettő volt magyar, egy pedig etnikum (nem akarok cigányozni, na. Nehogy aztán én legyek a bunkó, ha véletlen erre téved egy.)

2009. okt. 5. 19:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!