Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiatalok, miért kötöttök bele...

Fiatalok, miért kötöttök bele kedvtelésből ismeretlenekbe?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge ne vegye magára, de akié igen, az öltözködjön most fel.

Miért van az, hogy a fiatalok egy része odáig korcsosul, hogy csupán kedvtelésből odamegy egy ismeretlenhez (vagy épp olyanhoz, akit legfeljebb látott az utcán párszor és felismeri) és egy mondva csinált okkal nekimegy, vagy legalábbis próbál vele addig kötekedni, amíg a célpont igazi okot nem ad egy verésre (és akkor is persze falkástól álltok neki)?

Szeretném már megtudni, hogy ennek mi az oka (betegség, ösztön, születési rendellenesség, családi vagy társasági hatás), mert ma lett a fajtátokkal tele a tököm, már elnézést a kifejezésért.


2009. okt. 5. 18:12
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Szóval általánosítson, aki úgy gondolja, szíve joga, de ne korlátozza rögtön le ezeket az eseményeket a kissebségre. Sajnos a magyarok közül is kerülnek ki olyanok, hogy megütik a szintjüket. Csak kisebb százalékban.
2009. okt. 5. 19:30
 12/31 anonim ***** válasza:
76%
Már bocsánat, de belém már kötöttek olyanok, akik nem cigányok, és nem focidrukkerek voltak.
2009. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
naugye. hát igen..
2009. okt. 5. 19:31
 14/31 anonim ***** válasza:
89%

elhiszem, belém is kötöttek nem cigányok, de több esély van arra, hogy egy cigány fog belédkötni mint egy magyar. a focidrukkerek meg általános, hogy ha elmész mellettük, akkor nekiállnak, és persze ők is csak csapatostul nagyok.


f.szért nem húznak ki a pusztára és verik ott össze egymást, távol mindnekitől.

2009. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Apropó. Kötekedő fél (etnikum) és célpont:

- Gyere ki a parkba!

- Majd ha egyedül leszel!

A gyerek visszament a parkba a másik két fiúval, öt percre rá meg jött vissza plusz egy fővel.. -.-

Szánalom.

Miért van az, hogy egyedül már nem mer kiállni az ilyen az 'igazáért'?

2009. okt. 5. 19:39
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát, érdekes, engem anno gyökérmorzsa osztálytársnőim, akik lökdöstek, nem voltak se cigók, se drukkerek! Nature elkényeztetett, beteg pi**ák voltak. Mindenük megvolt, apuci, anyuci nyomta őket pénzzel, állítólag jól néztek ki(minden reggel egy óra a tükör előtt etc) és pl velem azért genyóztak, mert évelején egyiket felpofoztam, mikor krva anyáztak :) (leültem egy padhoz, ahol még senki se ült. kislányok odajöttek, hogy k.anyád, ide mi fogunk ülni...) Onnantól próbáltak keresztbe tenni. Igazából nem volt nehéz lekapcsolni őket: mindig beköptem, ha puskáztak, és félév tájékán, mikor sokból álltak bukásra, leálltak...

Nem tűröm az ilyen kis kötekedő, ostoba szarjankókat.


Egyébként, a kérdésed igazán érdekes, én is kíváncsi lennék a bandások kötekedésének okára! Olyan nagyra vannak magukkal a kis bunkók, de mire is?

Én pl sose kedveltem se emot, se bármi hasonlót, semmilyen stílus nem áll közel, mégse szóltam be SOHA, egynek se. Mit is érnék ezzel? A véleményt megtartom róluk. Nem kell mindenkit szeretni :)

2009. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

19.41, mégegy példa arra,hogy nem kell feltétlen etnikumnak lenni ahhoz, hogy így elkorcsosulj..

Egyébként nme volt igazából ok. A célpont elárulom mostmár, a barátom volt. Végülis ha olvassa akor már az eddigiekből si egyértelmúen lejön, hogy én írtam..

Tehát a gyerek azzal jött oda hozzá, hogy azt hallotta, hogy lek_rvázta a barátnőjét. Amiből persze semmi enm votl igaz. Az volt a lényeg, hogy valakit agyon akartak vágni, mert unatkoztak. Rohadtul idegesítette őket az a pókerarc, amivel a barátom tűrte a cseszegetést.. :)

2009. okt. 5. 19:52
 18/31 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes fordulat.

Én vagyok a második válaszoló, speciel ismerem az egész tatabányai foci drukker csapatatot, szintúgy a kézit (itt tag is vagyok), és semmi ilyen soha nem történt itt!

Az meg szerintem teljesen normális hogy az ember a város csapata mellett kiáll, szurkol nekik, nem csak leül és nézi a meccset. Erre szokták mondani hogy általánosítás.

Én is ismerek személy szerint ilyeneket, van pénzes, van szegény. És ha mindent mérlegelek akkor leginkább a rosszabb tanulók közül kerülnek ki ezek az emberkék.

Szerintem itt alapjáraton valamilyen neveltetési hiányosságban "szenved" az illető, ugyanis én eddig még sose verekedtem meg mással olyan dolgokért, hogy ő ezt szeret, ő ilyen ruhába jár stb...

2009. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Nem is éri meg az ilyennek beszólni, vagy egyáltalán visszapofázni, akkor se ha teljesen jogos. Az ember saját érdekében. Képesek és megkeresnek.. Persze nem egyedül, úgy félnek.
2009. okt. 5. 19:58
 20/31 A kérdező kommentje:

Vagy talán a nevelés teljes hiányában. Csak mint egy kutyát.

Mint ahogy egy korábbi válaszoló mondta, mással nem tudnak kitűnni. Mivel nekik az iskola nem megy, nem fogja őket érdekelni és leépülnek szépen lassan..

Meg az ember jóhogy kiáll a kedvenc csapatáért, de milyen módon.. És igen, általánosítás. A foci és más sportok esetében szerintem nem teljesen jogos.

2009. okt. 5. 20:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!