Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiatalok, miért kötöttök bele...

Fiatalok, miért kötöttök bele kedvtelésből ismeretlenekbe?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge ne vegye magára, de akié igen, az öltözködjön most fel.

Miért van az, hogy a fiatalok egy része odáig korcsosul, hogy csupán kedvtelésből odamegy egy ismeretlenhez (vagy épp olyanhoz, akit legfeljebb látott az utcán párszor és felismeri) és egy mondva csinált okkal nekimegy, vagy legalábbis próbál vele addig kötekedni, amíg a célpont igazi okot nem ad egy verésre (és akkor is persze falkástól álltok neki)?

Szeretném már megtudni, hogy ennek mi az oka (betegség, ösztön, születési rendellenesség, családi vagy társasági hatás), mert ma lett a fajtátokkal tele a tököm, már elnézést a kifejezésért.


2009. okt. 5. 18:12
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Tényleg lehet, hogy az 'egyedül nem megy' politika alatt a cigányokat értem, mert többségüket valóban jellmezni lehet vele. Nem szeretek általánosítani, tisztelet a kivételnek. De a kérdés megírása közben nem konkrétan rájuk gondoltam. Például (mint már mondtam) a három fős támadó csapatból is kettő magyar volt.
2009. okt. 6. 19:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!