Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek hogyan ment a...

Lányok! Nektek hogyan ment a beilleszkedés év elején a középiskolába/gimibe?

Figyelt kérdés

Elmesélnétek ti hogyan voltatok vele?Mindenki szimpatikusnak talált..esetleg senki sem akart melléd ülni?

Milyen tippjeitek vannak a beilleszkedésre?Nagyon félek a 9.-től.:s


2013. jún. 30. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
nálunk volt gólyatábor, és számomra borzasztó volt. 4 éjszakából 3at végigsírtam..aztán most tök jó, imádom őket, és kölcsönös :)
2013. jún. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fú, az első 2 napon be sem akartam menni az iskolába :D Bár egy régi iskolatársam is volt velem, eléggé paráztam.

Az első emberek akikkel beszéltem, nekem nem is voltak szimpatikusak; de volt egy lány, aki szintén szégyellősebbnek látszott, vele kezdtem el beszélgetni, és jóban lettünk. A többi meg jött magától később, egész jó kis társaságom lett osztályon belül :)

Bár nekem egy osztályom nem volt még, ahol teljes lett volna az összhang, mindegyik klikkekre vált szét. Legalább a sajátomban jól éreztem magam, nekem ez elég volt.

2013. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!