Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik országban élnek a...

Melyik országban élnek a legvonzóbb férfiak (személyes tapasztalataitok alapján)?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 14:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%
Nálam USA a nyerő. Széles a választék, ált. metéltek, nagyon tisztaságmániás a legtöbb, egyébként nem komplikálják túl a dolgokat, szóval nem azon vannak, hogy jól megbonyolítsák az életedet. Én még azt szeretem bennük, hogy kedvesek, érdeklődőek, ez is tehet valakit vonzóvá. Nekem aki nem jön be: angol, holland, német pasik.
2009. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
nekem a törökök:))
2009. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
96%
Számomra a legvonzóbbak a finn pasik: gyönyörűek, megközelíthetetlenek, vagy legalábbis annak látszanak, de belül nagyon érzékeny lelkűek. Titokzatosak, és nem kizárólag a szexen jár az eszük. Számomra abszolút befutók, szinte már sajnálom, hogy elkeltem, és a párom magyar. :)
2009. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
96%
nekem is a skandinávok tetszenek. 19/L
2009. okt. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a sötét hajú oroszok:D amúgy tényleg ők baromi helyesek
2009. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%
Magyarországon :)
2009. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Vörösnefelejcs ***** válasza:
58%

Magyarországon.

Amúgy voltam vegyes házasságban és láttam egy tucatot. Ha párt keresel és magyar vagy, úgy értem, Mo-on nőttél fel, ne gondolkozz másban.

És a magyarok tényleg jobbak is. :)

2009. okt. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
98%

Valaki írta, hogy az amerikai srácok feltűnően tisztaságmániásak ..

Na igen, ehhez csatlakoznék, de kiegészíteném azzal, hogy ez általában a legtöbb ny-európai srácra elmondható, egyszerűen NAGYON FELTŰNŐEN igényesebbek magukkal szemben, ez nem szidás most a keletiek felé, de ténykérdés. Először még nekem is feltűnt, aztán megszoktam, és olyan jól esett, hogy egy srác legalább (vagy jobban) ad magára, mint egy lány ... KOMOLY !!! Tehát nem leszólás, mert mindjárt nekem rontanak sokan, de akkor is így van, ahogy mondta az előttem szóló, sokkal tisztaság mániásabbak, ez a vérükben van. És ez meg alapjában is nagyon izgató nekem.


Kinézetre pedig a déli srácok jönnek be, a kinézetükön túl nagyon bejön a laza mentalitásuk, és ez a kisugárzásukban is benne van, nagyon közvetlenek. Ez se utolsó!

2009. okt. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
67%

Nekem a fiatal srácok jönnek be (kb 15-től 20 éves korig), és ebben a korosztályban a szlovák fiúk között találtam a leghelyesebbeket. Na meg a távol-keletiek :)

(F/39)

2009. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Buta nők nem írhatnak erre az oldalra. Ezt a szabályt most hoztam. Jó, mi? Különösképp vonatkozik az elsőre. Most emiatt nem fogom tudni elolvasni ezt a témát, pedig érdekelt volna.:/ Katasztrófa komolyan.
2012. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!