Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ennyire megsértődött? Nem...

Ennyire megsértődött? Nem mos, nem főz, nem takarít.

Figyelt kérdés

A feleségem szóvá tette, hogy nem segítek neki semmit. Elkezdte a szokásos szöveget, hogy "ha édesanyád nem tanított meg rá, sem az első feleséged, akkor..." Én meg közbevágtam: akkor te sem fogsz. És mi tagadás: befogtam a fülemet, hogy ne halljam a többit.

Azóta nem főz, nem mosogat, nem takarít, nem mos. Csak magával foglalkozik.



2013. júl. 22. 12:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mindenki kiakadna! Ne csodalkozz, h nem csinal semmit. Nem hiszem, h extrakat kerne toled azon felul, h segits neki es legalabb magad utan ganezz ki neha. Ennyi.
2013. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a harag, nálunk sem csinált semmit a volt férjem, ki is lett pattintva a lakásomból.
2013. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Már alig beszélünk. Csak kerülgetjük egymást. Valamelyik nap meghívtam egy étterembe ebédelni, elutasította. Kénytelen voltam arra a helyre egyedül menni, ahová régen ketten szoktunk járni.
2013. júl. 22. 12:15
 4/27 anonim ***** válasza:
86%

Igen, ennyire megsértetted. Önző, egoista, hímsoviniszta pasas lehetsz, ha ehhez van bőr a képeden. Nem tudom, hogy figyelted-e már, de sem a porszívóra, sem a mosogatószerre, sem a felmosóvödörre nincsen ráírva, hogy kizárólag nők használhatják.


Nem akarok fölötted pálcát törni, hiszen nem ismerlek, de sok pasi vélekedik úgy a nőkről, mint háztartási alkalmazottról és ezen férfiak nagy része egyszer csak azon kapja magát, hogy ki van b@..arintva, mint a sz@r...

Túl sok az elvárás a barátnőkkel/feleségekkel szemben, hiszen dolgozik és helytáll a munkahelyén átlagban napi 8 órában, majd siet haza, útközben intézze el a bevásárlást, szedje össze a gyereket (ha már van), vele foglalkozzon, játsszon, vagy nézze át a leckét, takarítson ki, mosson, vasaljon, főzzön, és emellett még jusson ideje magára is, legyen jól ápolt, menjen rendszeresen fodrászhoz, kozmetikushoz (de ne költsön sokat ezekre, mert kell a pénz sörre) néha sportoljon, hogy ne legyen kövér, legyen életvidám, boldog és szexi és mindig legyen kedve egy jót kufircolni amikor csak az "ura" megkívánja... és mit ad cserébe a "teremtés koronája"? egy nagy büdös semmit, hiszen a férfi lehet tohonya, kövér, gusztustalanul ápolatlan és lusta, mert ő a férfi.

2013. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

gondolom békülési szándékkal hívtad meg ebédelni

mi lenne ha helyette mondjuk kitakarítanál? több energia kell hozzá ez tény, de ha ki akarod engesztelni, ahhoz vsz legalább ennyi kell

mosást, főzést első körben nem javaslom, mert azzal komoly kárt tudsz okozni...

aztán üljetek le és beszéljétek meg h mi az amiben szüksége lenne a segítségedre, ebből mi az amit be tudsz vállalni

nem hiszem h napi fél óránál többről lenne szó

sőt ha eddig semmit nem csináltál, akkor már napi negyed óra is hatalmas változás lenne

ha meg nem akarsz békülni, akkor ne foglalkozz vele

2013. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kamu kérdés.

Ennyire hülye senki sem lehet - de ha mégis, akkor nem megy egyedül ebédelni.

2013. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem kamu, én ezzel nem szórakozom. Az ágyban szerettem volna békülni vele, de szabályosan kiröhögött. Lehet, hogy más örült volna.
2013. júl. 22. 12:37
 8/27 anonim ***** válasza:
81%

Én nem röhögtelek volna ki.

A cuccaidat az ablakon szórtam volna ki helyette.

2013. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%

én simán elhiszem h nem kamu, láttam már fura világnézetű pasasokat

de az előzményeket figyelembe véve valóban tréfás ötlet az ágyban békülés, hiszen nem ezen a téren volt veled elégedetlen

ha neked egyedül kéne csinálni a főzést, mosást, takarítást, megatöbbit, te se biztos h rettentően rágerjednél arra, aki miatt ez így van, és akinek a mocskát takarítod-mosod stb

nőknél meg állítólag eleve kell egy agyi békeállapot ahhoz h kedvük legyen a szexhez

2013. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Azon gondolkozz el komám, hogy dolgozik-e annyit, mint te?

Ha igen, akkor illene otthon is bevetni magad. Nem kell feltétlenül mindent - döntsd el, mit utálsz legkevésbé, aztán hajrá!


Még egy dolog - ha már házasok vagytok: ki fogja szülni a gyereket? Meg utána 2 óránként szoptatni?


Nos, arra készülj, hogy akkor még jobban felborulnak majd a dolgok!

2013. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!