Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ennyire megsértődött? Nem...

Ennyire megsértődött? Nem mos, nem főz, nem takarít.

Figyelt kérdés

A feleségem szóvá tette, hogy nem segítek neki semmit. Elkezdte a szokásos szöveget, hogy "ha édesanyád nem tanított meg rá, sem az első feleséged, akkor..." Én meg közbevágtam: akkor te sem fogsz. És mi tagadás: befogtam a fülemet, hogy ne halljam a többit.

Azóta nem főz, nem mosogat, nem takarít, nem mos. Csak magával foglalkozik.



2013. júl. 22. 12:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

"befogtam a fülemet, hogy ne halljam a többit."


xD

Megy az oviban a papás-mamás?


Nem biztos, hogy meg van sértődve, csak ő is b*szik rá magasról, ha már te is.

2013. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

"Nem biztos, hogy meg van sértődve"

Á, nem biztos. Csodálom, hogy nem vágta át a torkát.

Nem lesz egyszerű megbékíteni!


De utána jön még az, hogy hogyan gondolod az életeteket? Ha így, mint idáig - az nem fog már sokáig tartani. Változtatni kell.

2013. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ma ebédre meghívtam egy rántott tojásra. Elfogadta, de utána csak a maga tányérját és evőeszközeit mosta el. Ez normális?
2013. júl. 22. 13:59
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha be akartál volna nála vágódni, akkor neked kellett volna elmosni mind a két tányért, hogy lássa mennyre igyekszel.
2013. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
75%

Most eszembe juttattad a volt férjemet.... Néha amikor látta mennyire megbántott akkor kitalálta, hogy megcsinálja valamelyik kedvenc ételemet. Bement a tiszta rendezett konyhába, főzött valami istenit, aztán ott hagyta az olajjal összefröcskölt, mosatlan mocskos edénnyel telepakolt redvás konyhát, hogy két napig suvickoltam utána. Aztán meg megsértődött amikor mondtam, hogy másnap csak virslit eszünk.

Legközelebb ha csinálsz valamit, akkor mosogass is el magad után.

2013. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Rántott tojás?

Az miféle?


Amúgy szerintem akkor fog megbékülni, ha látja rajtad a változási szándékot.

Van neked olyan?

2013. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu. Vagy tényleg nagyon hülye vagy, de a rántott tojást már nem tudom elhinni :D
2013. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Véletlenül mondtam a ránott tojást. Sült tojást csináltam.

Miért csak hölgyek válaszolgatnak itt?

A férfiak véleményére is kiváncsi lennék, mert ők nyilván másképp gondokodnak, nem női ésszel.

2013. júl. 22. 17:16
 19/27 anonim ***** válasza:
83%
Válaszolt már neked férfi is, ő is ugyanazon a véleményen volt, mint a nők. Ha annak amit leírtál minden szava igaz túlzás nélkül, akkor egyszerűen menthetetlenül hülye vagy. Hogy kérdezhetsz olyat, hogy normális e, hogy csak a saját tányérját mosogatta el? Miért, szerinted azért mert sütöttél tojást, megkínáltad, az, hogy ő elfogadta már azt jelenti, hogy minden el van felejtve? Hát egyszerűen,szánalmasan önző és ostoba vagy, ha tényleg nem érted a lényeget.
2013. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok és elmondom neked, hogy békülj ki a feleségeddel úgy, hogy takarítasz. Nem lehet olyat csinálni, hogy egy férfi elvárja egy nőtől, hogy takarítsa ki a lakást. Gondolj csak arra, hogy milyen jó érzés önállónak lenni, hogy ezt meg azt meg tudod csinálni a lakásban. Nem kell szégyellni a barátaid előtt, hogy te is mosogatsz vagy főzöl.

Én az egyetemista évek alatt albérletben laktam, ezért teljesen önállósodnom kellett: megtanultam főzni. Korábban csak a ruhamosásban, teregetésben, mosogatásban, takarításban segítettem.


Egyébként itt a GYAK-on olvastam, hogy voltak olyan fiúk, akik nem voltak teljesen önállóak mindenben, mert el voltak kényeztetve. Még egy bokrot sem tudtak nyesni, ezért szakembert kellett hívni, hogy elintézze helyettük. Volt olyan fiú, aki a piszkos edényeket vagy nem pakolta el vagy egyszerűen a mosogató mellé rakta, még ha volt hely. Tisztára úgy viselkedett, mint aki nem tudja, mire való ez, és, hogy a mosogatógép elmosogat helyette. Azt sem tudta, hogyan kell rendesen teregetni meg vasalni. Ő nem volt elkényeztetve, csak egyszerűen úgy gondolta, a házimunka nem az ő dolga.


Szomorú, hogy vannak ilyen önállóképtelen emberek a világon. Elég ciki!!! Nemcsak a férfiak. Vannak ilyen nők is.


28 / F

2013. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!