Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ennyire megsértődött? Nem...

Ennyire megsértődött? Nem mos, nem főz, nem takarít.

Figyelt kérdés

A feleségem szóvá tette, hogy nem segítek neki semmit. Elkezdte a szokásos szöveget, hogy "ha édesanyád nem tanított meg rá, sem az első feleséged, akkor..." Én meg közbevágtam: akkor te sem fogsz. És mi tagadás: befogtam a fülemet, hogy ne halljam a többit.

Azóta nem főz, nem mosogat, nem takarít, nem mos. Csak magával foglalkozik.



2013. júl. 22. 12:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát miért nem mondtad, hogy nem ahhoz kérsz tanácsot, hogy hogyan engeszteld ki és mit tegyél hogy jobb férj legyél, hanem csak egy közös panaszkodást akarsz, hogy de szemetek és érthetetlenek a nők, nyafka hisztérika mind..


Hát nem! Egy vacak tojással akartad kiszúrni a szemét, én a helyében a fejedhez is vágtam volna! Még szép, hogy nem ugrott a nyakadba ezért. Szedd össze magad, mert úgy jársz mint a volt férjem, ki leszel pattintva, asszonyka meg talál jobbat nálad, aki megbecsüli!

2013. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, és nekem ég a pofám az ilyen fogyatékosok miatt. Egy esetben lenne jogos elvárni, hogy a nő végezze a házimunkát: ha keresel annyit, hogy eltartsd, és ne kelljen neki is dolgozni. Egyébként semmi jogod nincs elvárni, hogy bármennyivel is többet dolgozzon otthon, mint te.
2013. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek párod reakciójával. én durvábban reagáltam volna le a dolgot a helyében, ő még elég higgadtan kezeli hozzám képest. én esetemben repültek volna a tányérok és minden ami a kezem ügyébe kerül...és ha netán ezért bátorkodsz kezet emelni rám akkor pedig irány a kórház látletetért és a rendőrség feljelentésért, aztán ismerősök védelmében haza összecsomagolni...


ugyan még nem élek együtt párommal de mi előre tisztáztuk ezt a dolgot is. teljesen tisztában van vele, hogy én nem vagyok hajlandó egyedül tisztára nyalni a lakást amíg ő a seggét mereszti a tévé/számítógép előtt. és ami a legszebb Neki nem lenne bőr a pofáján ezt elvárni tőlem...

most komolyan. nem sül le a bőr a képedről, hogy elvárod szerencsétlen nejedtől, hogy egymaga kisuvickolja neked a lakást, minden nap főzzön, legyen ápolt és persze az is elvárásod, hogy készen álljon akkor és ott kufircolni amikor és ahol neked kedved támad? nemcsoda, hogy besokallt. ettől minden épeszű nő besokallna egy idő után, ez az idő (mire besokall) persze mindenkinél más és más.


ha vele szeretnél élni a jövőben is akkor sürgősen kapd össze magad és takaríts, ugyanis ezzel a hozzáállással esélyes, hogy a következő válásod érleled...


22/nőstény

2013. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Most jöttem haza, a fiúk vagyok. Apa bekapcsolva hagyta a gépet éppen ezen az oldalon és lement, mert jött a haverja. Gyorsan leírom.

Az igazság kedvéért mondom el, hogy apa anyának havonta ad

10 ezer forintot, hogy takarítasson valakivel.Ha ez nem elég, anyának kell a többit kifizetni.

Mind a ketten betegek. Apa cukorbeteg, anya gógyíthatatlan tüdőbeteg. Anya tartja rendben apát, sokat törődik vele, de anya egyedül küzd a betegségével. Neki árt a hideg, a köd, a gőz, a füst, mindenféle illat és szag. Hajolgatni sem nagyon tud, mert fullad és köhög.

Kimélnie kellene magát.

2013. júl. 23. 18:49
 25/27 A kérdező kommentje:
Mind a ketten itthon vannak, nem dolgoznak.
2013. júl. 23. 18:51
 26/27 anonim ***** válasza:
KAMU!
2013. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
A fiam kontárkodott bele a kérdésembe, de nem hazudott. Sajnos ez az igazság.
2013. júl. 24. 09:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!