Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hagyjam végre? Vagy tegyek...

Hagyjam végre? Vagy tegyek meg minden tőlem telhetőt?

Figyelt kérdés
Van/volt egy nagyon jó barátom.és sajnos az utóbbi időkben nagyon az agyára mentem és sajnos egy hete betelt nála a pohár.hatalmasat veszekedtünk,és azt mondta h soha többet nem akar beszélni velem.de nem tiltott le msnről.én átgondoltam a viselkedésemet és elmondtam neki h mennyire megbántam mindent.1000%bocsánatot kértem és tényleg így gondolom.de semmi nem hatja meg.elég rossz kedve van mostanában.ma ráírtam próbáltam vígasztalni/jobb kedvre deríteni de nem is válaszolt rá.úgy érzem h egyszerűen nem bírom tovább.de fontosabb annál.mégis folyton elbizonytalanít.
2009. okt. 21. 22:04
 1/3 anonim válasza:
100%

Igen,hagyd..

Majd megnyugszik és ha tényleg az az IGAZI barát majd megkeres..

Te már mindent megtettél:)

2009. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem hagyd egy kicsit, hadd nyugodjanak meg a kedelyek. Mondjuk 1-2 hetet. Aztan irj neki megint, hogy ne haragudjon. Ha ezek utan is engesztelhetetlen, akkor hagyd. Majd jelentkezik, ha megbekelt. Ha meg nem oldodik a jeg, akkor nem tudsz mit csinalni, el kell ot engedned.
2009. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Már írtál neki. Majd elolvassa, ha akarja, ha nem, úgyis hiába írsz bármit is.
2009. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!