Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez most tényleg ekkora gond...

Ez most tényleg ekkora gond egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Barna színű volt a hajam, le lett szőkítve, de hát így elsőre nem szedte ki rendesen a festéket és van ahol szőke lett valahol narancssárga, répaszín, és barna is akad. Munkahelyen megszóltak hogy hát jó lenne ha csinálnék valamit a hajammal mert így nem maradhat. És az idegesített fel a legjobban hogy most kinek mi köze hozzá hogy milyen színű lett vagy elvárás hogy csak barna haja lehet az embernek vagy fekete, vagy csak jó volt belém kötni?. Szerettem volna még egyszer leszívtani, de ahhoz várni kellene 3-4 hetet, úgy döntöttem befestetem világos színűre hogy egységes legyen mindenhol. De olvastam róla hogy kb a 4. alkalom szőkítésre lesz szép, addig ilyen színváltós. ez mennyire lehet igaz?
2013. aug. 2. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A fö kérdés, hogy MILYEN munkahelyröl van szó, mert szalag mellett eléggé mindegy, de ha ügyfelekkel foglalkozol vagy nevelö, ápoló vagy, akkor tényleg elvárás, hogy normális kinézeted legyen, és ebbe az is beletartozik, hogy nem szivárványszinü a hajad.
2013. aug. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bölcsőde
2013. aug. 2. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ott tényleg elvárás a rendes kinézet.
2013. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!