Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meleg fiúk/férfiak! A párotokk...

Meleg fiúk/férfiak! A párotokkal hogy viselkedtek nyilvános helyen?

Figyelt kérdés
Én is meleg vagyok, de a párommal nem merünk pl kézenfogva sétálni az utcán. A csók szóba sem nagyon jön, max a szájrapuszi, ha nem lát senki. Ti hogy álltok a dologhoz? Nem zavar nagyon?

2013. aug. 18. 13:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

"hogy szokja a magyar"

Na igen, eddig oké. De ha pl. kirúgnának az iskolámból egy mondvacsinált okkal, mert a meglehetősen konzervatív iskolámból egy tanár meglátott az utcán egy fiúval, akkor már annyira nem érdekelne a többi magyar hozzáállása a dologhoz.

2013. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 ftf1983 ***** válasza:
89%
Na látod itt a baj! Mert sokan félnek, hogy jaj ha meglát valaki, akkor mi lesz... Egyrészt az iskolára nem kicsit rá lehet húzni a vizes lepedőt és utána ők fognak bocsánatot kérni tőled! Nekem az új munkahelyemen a közvetlen főnököm próbál megfélemlíteni a melegségem miatt, mert egy elmaradott, korlátolt, intoleráns kretén. De én magasról tettem rá és semmin nem változtattam és nagy bajban volt, mert azt látta, hogy minden kollégám teljesen elfogadta a melegségemet és nagyon jó viszonyban lettek velem csak egyedül Ő nem volt képes normális emberként viselkedni. De azért egy félszóval megjegyeztem, hogy ha nagyon nem bír magával megteszem a szükséges jogi lépéseket és a hülyesége miatt a céget nem kicsit fogják meghurcolni, érdekes módon akkor visszavett az arcából... Nem beszarni kell, hanem tisztában lenni a jogainkkal és használni azokat! Ha valakinek segítség kell privátban keressen meg és segítek!
2013. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
85%

Mi nem járkálunk az utcán kézen fogva és csókolózni sem fogunk.

Néha megengedünk magunknak olyan kis gesztust érintést ami jól esik a másiknak, de azt sem feltűnően.

Ez így nagyon is jó nekünk!

A családunk(szülők, testvérek), állásunk érdekében.

Az otthonaink berkeiben rendben van, de szüleink előtt sem nagyon erőltetjük a dolgot. Az én szüleim elfogadták a másságom, de elég konzervatívak így is. A párom szülei azért kicsit szalonképesebbek ebben a témában, de előttük sem csókolózunk.

Számunkra is kellemetlen lenne és a jelenlévőknek is.

Amúgy is van szoba ahová elvonulhatunk kettesben. :)

23/f

2013. aug. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!